Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológushoz forduljak?

Pszichológushoz forduljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem hiszek magamban, egy szerencsétlen béna szardarabnak tartom magam. És ezzel nem tudok mit csinálni. Barátaim sem igazán segítenek ezen. Mit tegyek?
2019. jan. 6. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, ha van pénzed rá szerintem elmehetsz, hátha segít. Ha sok a csalódás mással kel foglalkozni vagy jobban bele kell adni mindent.

Én is próbálok erre menni, az egyetlen dologra ami érdekel az életembe hogy ne legyek egyedül, csak én se tartom magam jónak és próbálkozni sincs sok esélyem a neten. Se ismerősök se család se barátnő. Nem vagy egyedül de ha még van lelki erőd élni akkor próbálkozz tovább, és ha úgy látod menj el pszichológushoz, hátha tud segíteni, és persze ha van rá pénz.

2019. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha 1. nincs olyan barát, aki alkalmas erre vagy 2. a probléma megbeszélését nem mered baráttal vállalni, akkor igen, menj pszichológushoz. Felesleges az életidődet önmarcangolással elbaszni.

Én is járok. Budapesten 10.000 Ft/45 perces átlagdíjjal számolhatsz.

2019. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!