Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Direkt alázott meg?

Direkt alázott meg?

Figyelt kérdés

Készültünk egy tánc előadásra, amihez egy bizonyos színű shortra lett volna szükség, ami nekem nem volt. Barátnőm szólt, hogy gond egy szál sem, mert hoz egyet nekem. Nem vagyok duci, de azért kicsit vastagabb vagyok, mint a barátnőm, és mondtam is neki, hogy ami rá jó, az rám nem lesz jó. Megnyugtatott, hogy nem az anyukájáé, és biztosan jó lesz. Meg is hozta a főpróbára, és nyilván nem volt jó, nem jött fel a combomon, szóval kizárt, hogy az anyukájáé lett volna, aki másfélszer akkora, mint én. Amikor jól lecsesztem, akkor mindenki előtt azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy ennyire husi vagyok, ő azért nem hordja, mert kétszer belefér.

Jogosan esik ez rosszul? Direkt alázott meg?


2022. febr. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2022. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ide került a kérdésem. Csak hogy tiszta legyen, én is lány vagyok, és barát barátnőről van szó :D
2022. febr. 11. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor is. Ha te látod a kettőtök közti különbséget akkor ő is. Meg úgy is felpróbáltathatta volna veled, hogy nem látja senki.
2022. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem biztos, lehet tényleg úgy gondolta, hogy jó lesz rád és nem direkt akarta így kihozni. Attól még fogalmazhatott volna kedvesebben, egy sima "Bocsi, azt hittem jó lesz" elég lett volna, a körítés miatt jogosan esett rosszul.
2022. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik. Elvihette volna előbb hogy felpróbáld, vagy több méretet vinni, vagy ha már ennyire "segítőkész" volt, akkor megkérdezni mi a méreted és venni neked egyet (ezt csak amiatt írom mert barátnők vagytok, ez sem lett volna kötelező persze).


Nem hiszem hogy ez az első ilyen eset, talán inkább nem figyeltél eléggé ezekre a pillanatokra. S-ggfej megmozdulás volt tőle mindenképp.


A másik része pedig hogy attól függetlenül hogy LEHET jó lett volna, az még nem biztos, tehát te is ugyanúgy hibáztál:


- a főpróbára beszélted le a ruhát

- vehettél volna magadnak, hisz egyáltalán nem volt biztos hogy jó lesz

2022. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is direkt csinálta, jobban teszed, ha kilépsz ebből a "barátságból". Aki tényleg a barátod ilyet nem tenne veled. Mi lesz így a későbbiekben?

Szerintem minél előbb offold, mielőtt még több lelki sérülést okozna neked.

2022. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!