Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alázott meg újévkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázott meg újévkor a facebook? Nem elég hogy nem lelem az igazit de nem tetszik neki hogy nem írom ki a szülinapom és nem vagyok az a bratyizós. Többi lent

Figyelt kérdés
Kiírja nekem és megosztásra kínálja egy szép színes kép keretében hogy idén 0 születésnapi köszöntőt kaptam ott. Amúgy komolyan miért jó az ha olyanok írják a sok érzésektől mentes boldog szülinapokat csak azért mert a face jelez nekik? De ettől még rosszul esett hogy még így is tesz a face.
2018. febr. 1. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsennek barátaid minek vagy a facebookon?
2018. febr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van azon sok jo tartalom nem mindenki bratyizik tudod
2018. febr. 1. 04:36
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha majd baratokra lesz szuksegem elmegyek a kozeli kolostorba;)
2018. febr. 1. 04:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, téged még egy algoritmusokra épített gép is meg tud alázni. Ez ám a teljesítmény, jóbarát.
2018. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megalázás nincsen, közölt egy tényt - amit tudsz amúgy.

Én még nem kaptam ilyet, pedig nekem sincs kint a születésnapom, de nem nagyon érdekel, milyen szám volna, az se, hogy mennyi lájkot kapok valami okos bejegyzésre.

2018. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogy? Ki is posztolta magától? Nekem sincs kirakva. Kímélem az embereket attól, hogy pocsékolják az idejüket feleslegesen. Cserébe én sem írok, csak annak, akivel rendszeres kontaktban vagyok, és ott is inkább provátban. Ha tudod, hogy azért nem köszöntenek fel, mert nincs kirakva a dátum, akkor miért pörögsz rajta?
2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Február elseje van. Ha neked még így, egy hónap múlva is frusztrációt okoz egy FB által automatikusan generált üzenet, akkor a probléma a te készülékedben van. Mondjuk akkor is, ha aznap kiakadtál rajta. Hány éves vagy amúgy és ez miért párkapcsolati probléma témakör? A fészbuk a párod és elégedetlen vagy vele, vagy mi a szösz? Gondolj már bele ember,hogy mit művelsz. Idegeneknek picsogsz, hogy brühühű, 31 napja megalázott (WTF?) az arckönyv. Amúgy engem sem köszönt soha senki ott, mert nem nyilvános a születésnapom és az oldalamra sem lehet írni eleve, mert letiltottam, max kommentet, ha posztolok egy szökőévben egyszer. A családom és a barátaim felhívnak aznap, később ünnepelünk is, akinek még eszébe jut, küld üzenetet, de én sem "ünnepeltetem" magam a közösségi háló népével, mondjuk nem is frusztrál alapon semmi, ami ott történik, szerintem karácsony óta be sem léptem. Ha nincs miért ott lógnod, javaslom neked is ezt.
2018. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!