Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Kapcsolatban élő) alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Kapcsolatban élő) alacsony pasik! Fordult már elő olyan, hogy a (ex) barátnőtök az alacsonyságotok miatt alázott benneteket?

Figyelt kérdés

Mondjuk elmentetek ruhát vásárolni és megjegyezte, hogy "nincs ebből férfiméret neked" vagy a legfelső polcról kellett valamit levenni és "akkor inkább szólok egy férfi munkatársnak" esetleg direktebb módon csipkelődött egy másik pasi asszisztálásával. Ilyeneket hogy tudtok kezelni, ha esetleg sorra kerül? Volt ilyen jellegű eset (vagy ami a magasságotokhoz köthető), ami elhidegüléssel vagy konkrétan szakítással végződött?

Én amúgy pont ezért se akarok most már igazán párkapcsolatot (nem mintha sok esélyem lett volna eddig rá 170 centisként), mert gyakran már a randikon (azon a kevés pár alkalommal) is olykor előjött ez a cinikus sárba taposás/alázás, amire én nem voltam vevő. Valószínűleg amúgy se sok esély lett volna a folytatásra és csak a lány szórakoztatta magát azzal, hogy megalázhat.



2019. júl. 13. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem inkább a te önèrtèkelèseddel van problèma?
2019. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem nem. De légyszi elsősorban a fő kérdésemre válaszoljatok csak azután legyek én a téma! :D
2019. júl. 13. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagy alacsony, vannak nálad alacsonyabbak.

Ezen kívül elég bizarr a helyzet amit leírsz, az ilyen tényleg max EXbarátnő lenne nálam.

2019. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A lányok össze se jönnek alacsony pasikkal, így ilyen helyzet sem állhat elő.
2019. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem 173cm vagyok. Amúgy ez a magasság dolog hülyeség. Egyik haverom 166cm 110 kg és vékony magas szép barátnője van(és nem is gazdag a csávó). Minden rajtad múlik.
2019. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kérdés nem nekem szól, de a volt párom alacsony férfi, és sokat mesélt arról, hogy az előttem lévő barátnője - aki 1 fejjel magasabb, szép, dekoratív csaj volt - a kapcsolat vége felé többször beszólogatott, hogy úgy néz ki, mint egy gyerek, nem férfias... (167 cm magasságról van szó). én sose bántottam emiatt és soha nem is zavart, 169 cm vagyok
2019. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szemtanúja voltam ilyennek, hogy a srác és a barátnője cipőt próbáltak és a csaj beszólt, hogy de gáz, hogy ilyen kicsi a lábad"...


Szóval #1 nem, korántsem sem biztos, hogy a kérdező önértékelésével van a probléma, viszont az ilyen megnyilvánulásoktól pont sérülhet eleget, ahhoz, hogy a sokadik ilyen megalázó eset után már tényleg sérüljön az önértékelése eleget.

Egyébként meg itt a gyakorin is hányszor leírták már, hogy 180 alatt nem férfi, nem tud felnézni rá, stb.

Szóval ez csak képmutatás és önigazolás.

2019. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Egy alacsony férfinak sokkal több mindenben kellene kompenzálnia, mint egy magas férfinak. Egy alacsony férfinak jobban kellene figyelnie arra, hogy izmos legyen (ne vékony, ne dagadt). Jobban kellene figyelnie arra, hogy ambíciózusabb legyen, tanuljon, több pénzt keressen. Jobban kellene adnia magára, stb. Jobban kellene tudnia beszélnie a nőkkel, jó dumásabbnak kellene lennie, stb.


Van 167 cm-es haverom aki ezeknek megfelel. Izmos nagyon (80 kg körüli, adoniszi alkat) mert sokat foglalkozott vele, jól keres, mert sokat dolgozott érte és persze ért a nők nyelvén, tudja miket kell csinálni hozzá hogy minél nagyobb eséllyel megszerezze őket. Nincs is gondja a nőzéssel (100-as nagyságrendű számú nővel volt életében), de a legtöbb alacsony férfi nyilván nem ilyen, hogy ezek a dolgai rendben vannak neki. Szóval kérdező neked is megvan, hogy milyen dolgokra kellene gyúrnod még

2019. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 jól összefoglalta.

Az alacsony férfi hátrányból indul, ezért minden téren sokkal jobban kell teljesítenie - akkor viszont van esélye.

2019. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pàrom is olyan magas mint te. Szeretem néha eljátszani mellette a bajba jutott kis hercegnőt, hogy hősiesen leemelje a konzervet a felső polcról mert én 155cm magas vagyok. Eddig egyébként eszembe se jutott volna hogy ő alacsony, mert ismerőseink mondjuk max 5 centivel magasabbak vagy alacsonyabbak nála. Viszont van tulajdonsága amivel cukkolni szoktam, és nem azért mert zavar, hanem mert őt bosszantom vele és mivel szeretjük egymást, tudom, hogy megtehetem mert érzi, hogy nem bántani akarom csak bosszantani, mert engem az a tulajdonság abszolút nem érdekel. Talán veled is ez volt a helyzet
2019. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!