Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számít egy barátságnál a külső?

Számít egy barátságnál a külső?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ kinek, vannak felszínes emberek akik eleve nem engednek magukhoz közle olyat aki nem elég külsőleg....persze ettől még lehet hogy igaz barátai leszneka zok akiket beenged, de nem túl jó tulajdonság. Ugyanakkor eg yápolatlan büdös emberrel senki nem szívesen barátkozik akinek fontos az ápoltság...
2022. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak az számít, hogy ne szédüljek el a szagától. Volt sajnos ilyen barátom, hányinger volt utazni vele és hajthatatlan volt.
2022. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért a külső elég nagy részben ápoltság, szóval ha ebben nagyon különböző szinten vagytok, akkor vagy hattok egymásra vagy azért folyton irritálni fog valamilyen szinten hogy amásiknak nincs igénye, vagy a másik hosszan készül, folyton csekkolgatja magát, vagy folyton márkás cipőkről dumál...
2022. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek teszik fel ezeket a kérdéseket, én felnőttként se kirívóan szép, se kirívóan csúnya embereket nem igazán ismerek. Igen, van, aki csinosabb, mint a másik, de ez egy barátkozás során nyilván nem szempont.

Az a pár ember az ismerettségi körömben, aki tényleg riasztóan csúnya, az vagy ápolatlan, ahogy előttem írták (lenőtt, zsíros haj, pattanások, testszag stb.), vagy alkoholista, és ezért robbant le. Ezek már elmondanak valamit a személyiségéről. Egy normális, ápolt emberről nem gondolok semmit pusztán azért, mert esetleg nem annyira szép (pláne, hogy én se vagyok az. Átlagos vagyok, mint a körülöttem lévők 98 százaléka).

2022. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Unokatesomnak volt olyan haverja aki olyan budos volt es apolatlan hogy nem lehetett a kozelebe menni. En csak ebbol a szempontbol szoktam nezni a kulsot, az hogy ki mennyire szep vagy csunya nem erdekel, sokkal tobbet szamit hogy egy hullamhosszon legyunk
2022. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kirittyentés nélkül a világsztárok és a modellek se kevésbé átlaogak mint bárki más, általában az ő külsejük jól formálható ezekkel az eszközökkel, vagy van valami furcsa az arcukon amitől különlegesebbnek hat mint Anya Tajlor-Joy pl többször nyilatkozta hogy csúnyának, ufofejünek tartja magát, pedig amúgy tök szépnek látják a legtöbben, mert a távoülő hatalmas szemei és az aprócska csókos ajkait sokan látják különlegesnek és megismételhetetlennek...A szépség relatív és nagyrészt ápoltság, illetve egyes betegségek hiánya, szal ha valakinek extrémmód hullik a haja, vagy aknés a bőre oda kevés az ápoltság, abból fel kell gyógyulni és hónapokig tart, de egy barát emiatt nem fog kidobni.
2022. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem igen, számít..nem barátkoznek egy jgenytelen vagy csúnya emberrel
2022. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen*
2022. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sokan emlitik itt az ápoltságot.Külsőt én arcvonásokra értettem.Akkor bárkivel barátkoznátok aki tiszta és ápolt,de amúgy külsőleg nem az eseted? Tehát barátkozásból akár később több is lehetne?
2022. febr. 12. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most olyat fogok írni, ami sokak szerint ciki és divatjamúlt, de nem érdekel, vállalom.

Nő vagyok, és nőkkel barátkozom. Pont. Férfiakkal nem, arra ott a párom. Nyilván el tudok beszélgetni férfiakkal, van olyan barátnőm, akinek elég jól kijövök a férjével, a barátaim mind nők. És az ő esetükben nem számít a külső. Ha kapcsolatot keresnék, ott számítana.

2022. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!