Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha nem tartjátok butának a...

Néha nem tartjátok butának a legjobb barátaitokat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2022. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem.Volt hogy olyannal állt elő hogy raboljunk ki kamionokat úgy mint a nagymenőkben,mert az simán müködne.Vagy hogy a veréb nem tud repülni,az csak ugrani tud.Megjegyzés,nagyon okos srác volt,20 év marihuana használat után lett borzasztó buta.
2022. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, volt már rá példa. Én arra jutottam ezzel kspcsolatban, hogy nagyon meghatározó tényező az, hogy milyen emberekkel vesszük magunkat körül, ennek értelmében pedig az ilyen kapcsolataimtól megszabadultam.
2022. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, néha olyan logikátlan orbitális ostobaságokat tud beköpni, hogy csak pislogok. De nem akarom megbántani azzal, hogy szólok, nem vagyunk egyformák, mindenkinek van erőssége, gyengesége.
2022. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Csinálnak néha butaságokat, de az csak egyetlen rossz döntés eredménye. Számos oka lehet: rossz közérzet, fáradtság, kialvatlanság, kapkodás stb, de ettől még nem buták. Ha valaki tényleg buta, nem jutunk el odáig, hogy barátságba kerüljünk.
2022. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nekem kifejezetten okos barátaim vannak szerintem. Persze okos embereknek is lehetnek őrült ötleteik.

Szerintem az én barátaimat külső szemmel is mindenki kifejezetten okosnak tartaná.

Nem jut eszembe senki, akivel jóban vagyok és buta lenne. Hűha, lehet, hogy kirekesztő vagyok a butákkal szemben?

2022. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!