Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak a legjobb barátaitok...

Csak a legjobb barátaitok szoktak nálatok aludni vagy igazából bárkit meghívnátok ottalvásra?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A kettő között. Nem csak a szelektált VIP "legjobb barátaim" alhatnak itt, de "bárkit" nyilván nem fogok úgy egyáltalán behívni a házamba, nem hogy itt altatni.
2020. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még volt legjobb barátnőm, csak nála aludtam. Hozzánk nem jött senki, anyám nem engedte. De amúgy csak nagyon közeli barátnál aludnék.
2020. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárkit, akit ismerek valamennyire és nem kényelmetlen a jelenléte egy légtérben
2020. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én maximum akkor szoktam felajánlani közeli barátoknak, ha nagyon muszáj. Pl.ha kerti partit tartunk és nincsenek olyan állapotban, hogy hazamenjenek stb. Alapvetően magamat is utálom reggel, nem szeretek idegeneket kerülgetni olyankor.
2020. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátaimat hívom meg. A legjobb barátaim gyakran alszanak nálam és én is nálunk, "csak" barátoknál is előfordul, bár ritkábban.

"bárkit" nem. Fene szeretné, hogy félismerősök legyenek az otthonában.

2020. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Én senkit sem hívok aludni. Alapból azt sem szeretem ha vendégek jönnek, alig várom hogy elmenjenek, nemhogy aludni is maradjanak.
2020. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan nem alszik senki, de itt be se rúghat, a lakásom nem kocsma.
2021. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig, ifjabb koromban hívogattam vendégeket, és a következőket tapasztaltam: Kiszedi magának a kaját, amit főztem, beleturkál, aztán otthagyja. Rántott húsba beleharap, leteszi. Nagyon jó minőségű, finom ételekkel finnyáskodnak, na, az se jön hozzám többé. A másik meg annyit felzabált, hogy ki kellett mennie hányni. Mondta, hogy bocs, nem bír többet enni. Blöe. A harmadik nem megy haza, szállodának néz, pedig nem messze lakik, de elvárja, hogy itt alhasson. A negyedik inni jön, kér alkoholt, mikor tudom, hogy alkesz, nálam nincs alkohol. Pont az iszákosok miatt, mert leissza magát, azt ki se tudom rakni. Egy ideje ezért senkit se hívok, elmegyünk presszóba, ott nem tud a nyakamon maradni, és nem az én főztömet löki félre.
2021. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!