Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom csalódott...

Legjobb barátom csalódott bennem. És ez nagyon bánt.. szinte olyan mintha a testvérem lenne. Azt mondta időt kér. Tudnátok valami bizalmi játékot ajánlani vagy bármit ? Ami bizalmat gerjeszt?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönön
2022. febr. 15. 23:13
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
88%
Mi volt a hiedelme veled kapcsolatban, amit megcáfolcál?
2022. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thispain ***** válasza:
88%
*megcáfoltál
2022. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kiemelni.

De nagyon megbántottam, és teljesen elvesztette a bizalmát.

( Hazudtam neki egy dologban.)

Nagyon megbántam őszintén.

6 éves barátságról van szó.

Ha valakinek van ötlete , kérlek ne tartsa magában

2022. febr. 15. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A bizalmi játékok maximum azt mutatják meg, hogy mennyire bíznak egymásban a felek, de magát a bizalmat nem hozzák létre, nem gerjesztik.

Nem tudhatjuk, hogy mi okozta a csalódást, így nehéz tanácsot adni. Adj neki időt, ha azt kérte.

2022. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Remélem, hogy soha nem fog neked megbocsátani. Aki hazudik, az nem érdemel bocsánatot.
2022. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem simerünk se téged és főleg ezt a barátot nem, így nem nagyon tudunk rá semmi biztosat mondani, hogy ennyi és ennyi idő és megbocsát, vagy megbocsát-e egyáltalán.
2022. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha hazudtál jó eséllyel ez kuka, ne hívd barátságnak, az nem az ahol nem őszinték egymással.
2022. febr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Hazudtál, akkor mi a kérdés?


Nekem egyszer lehet hazudni és utána már szimpla "ismerős" lesz az illető.

2022. febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
A hazugsággal az a baj, hogy az ember az első után nem tudja, mennyi jön még. Lehet az volt az egyetlen, lehet onnantól millió jön még. Nálam is az egyszer hazudik valaki, onnantól nem barát a rendszer. Nem tudok benne többet megbízni.
2022. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy 8 éves barátságom szakadt meg azért, mert egy viszonylag fontos dologban nem voltam vele teljesen őszinte. Hosszú ideig nem beszéltünk (majdnem 3 évig), mostanában kicsit félve írtam neki, és lesz alkalmunk megbeszélni, ami akkor félresiklott.
2022. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!