Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom ok nélkül...

Legjobb barátom ok nélkül sértget?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom mostanában sokszor ok nélkül sérteget. Nagy foci drukkerek vagyunk, ő rég óta néz focit, én kb 2 éve, de rengeteget nézek és nagyon beleástam magam, simán ismerek minden meccset/játékost aki ő is. Régi meccseket is mind ismerem elég jól, mert nagyon megszerettem a focit.

Viszont sokszor ha meccs van, és az ő csapata áll kikapásra (Barca szurkoló) és én poénkodok vele ő ezt nagyon komolyan veszi, elkezd fa**opozni meg, két éve nézel focit ne okoskodj már, meg stb.

De sokszor nem csak focin van ez, neki 3 éve van pl jogsija nekem fél. A szüleim most adták oda először az autót és persze őt akartam először elhozni vhonnan. Meg is dícsért, hogy tök jól vezetek, mintha 2-3 évr lenne nekem is jogsim. Aztán máskor meg elkezd basztatni, hogy azt sem tudom mit csinálok, halál félelme van, úgy megyek mint egy “nő” (?). Vagy ha egyetemen megvan egy vizsgám, írok csoportba hogy meglett, ő is gratulál, aztán másor meg csesztet, hogy hagyjál már, ne vágj fel mindig, senkit sem érdekel.. tudom poénnak szánja, de ez akkor is fura és felesleges..

Én nem egészen értem. Sokat hülyéskedünk, de van ami nem vicces.

Szerintetek? 19/f



2022. febr. 17. 19:56
 1/2 Humor Herold ***** válasza:
39%

Szerintem csak hülyéskedés.Tipikus fiúk egymás közti ugratása.Egymás vérének szívása.Nem érzem hogy ennél több lenne.

Ha mégis, akkor irigység, vagy valami olyan dolog hogy ő többre akarja érezni magát nálad, így megnyugszik akkor ha téged lenyomhat,és azáltal magát felemeli a fellegekbe.Hogy ő több.

De mikor valaki így nyilvánul meg az kifejezetten érezhető..és folyamatos sárba tiprás a cél.

Nálatok szerintem csak a fiús szivatás megy.

2022. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ignoráld őt. Ilyen barátokra szerintem neked nincs szükséged, akik csak lehúznak téged.
2022. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!