Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat ?

Hogyan szerezzek barátokat ?

Figyelt kérdés
Tudom semmi értelme kirakni mert csak jönnek az utálók és a idióta válaszok. De nem bírom tovább, 2 éves nagyon súlyos és mély depresszióban élek, egyetlen barátom sincs. Mindenki utál engem, le se szar engem senki, és kb 3 napja olyan beteg és hideg-rideg mély öngyilkossági gondolataim vannak hogy belegondolni is rossz, orvosokat kerülöm, inkább magamba folytom, minden este tombolok magamban a szerencsétlen életemtől. Egyetlen barátom sincs, nincs aki szeressen semmilyen formában, nem tudatja velem senki hogy megéri élnem, semmilyen formában. Egy barát mindent megoldhatna, talán. Olyan nehéz barátot találni aki megfelel nekem, kedves, megértő, barátságos, nyitott, vicces, Nagyjából egy ilyen barátra vágyom, pár hete úgy éreztem megéri élnem, volt egyetlen egy szem barátom annyira szerettem mintha a testvérem vagy barátnőm lett volna, vagy nem tudom mihez hasonlítsam. De persze ő is cserben hagyott, akkoriben egyre jobban lettem a depressziómból, szociális szorongást se tapasztaltam annyit, illetve nem is szorongtam annyit. De miután lecserélt akkor kezdődött el a még mélyebbre zuhanás, és az után jöttek az öngyilkossági gondolataim. igazából nem is tudom hogy mi értelme ennek a kérdésnek, picit jó kibeszélni magamból ezt a sok fájdalmat, 2 évnyi bántás, szégyenkezés, fájdalom nem a legjobb érzés. De tényleg nem tudom mi értelme ennek a kérdésnek, igaz ezt is sírva írom mert annyira fáj a magány, de hátha valami egyidős srác a barátom lesz, és játszhatok vele, akár online akár élőben baromkodhatnék valakivel. De tudom hogy ez nem fog megtörténni, ilyenkor mindig felcsillan a remény hogy hátha egyszer boldog leszek egy picit is. Jó érzés boldognak lenni, kevés boldogság jut nekem, az is kb csak a csokiból van, mivel nagyon sokat eszek belőle hogy becsapjam az agyam. De nem sokáig tart a kamu boldogságom, de félre értés ne essék, ez nem egy önsajnáltatós kérdés/levél, még mindig nem tudom mi értelme ennek. De mindegy, a lényeg hogy nem a sajnálatra játszom. Csak arra hogy picit megkönnyebbüljek és hátha lesz egy barátom, de a megkönnyebbülés sem tart sokáig az a baj, a reménykedést meg már nem nagyon erősítem. Kb ennyi, jó olvasást és cikizést ha ide találna valami toxic ember, bántson csak még. Jól esik.
2022. febr. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kerülöd az orvosokat?
2022. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az agyturkászokra értem, nem hiszek ezekben az akarat szarságokban, meg hogy minden fejben dől el.
2022. febr. 18. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ezzel foglalkozik egy pszichológus. Tényleg érdemes lenne elmenned és nem otthagyni két alkalom után.
2022. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék, még amiatt is kicikiznének.
2022. febr. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!