Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiú barátokat?

Hogyan szerezzek fiú barátokat?

Figyelt kérdés
Hellou! Hogy szerezzek fiú barátokat? Mar egy jó ideje elgondolkodtam azon, hogy engem nem érdekelnek a sminkek meg a barbik meg az ilyen nagyon csajos dolgok. Plusszba még mostanság jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal, csak az a baj, hogy még nem nagyon tudom, hogy így, hogy kezdjek el velük beszélgetni, közeledni feléjük. Mert egy lányhoz tudom, hogy menjek oda de egy fiúhoz, fogalmam sincs. Szóval tudnátok segíteni légyszi? Ha adtok egy pár tippet annak örülnék.

#Fiú haverok
2021. nov. 6. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nekem írhatsz ha gondolod

20/F

2021. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess velük, aztán majd kialakul, ha mindketten nyitottak vagytok rá.
2021. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Öhm, a barbik azért olyan 6 év felett más nőket sem érdekelnek már. Amúgy úgy mész oda ahogy egy lányhoz, bemutatkozol és elkezdesz beszélgetni arról ami érdekel.


Az gondolom egyértelmű, hogy sokan azt fogják hinni többet akarsz tőlük, úgyhogy érdemes már az elején tisztázni, hogy csak barátkoznál, semmi több. Még így is sokan lesznek, akik többet látnak bele.

2021. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Kezdj el piszkálódni velük, vicceskedni, ugratni őket, kérdezd meg, beszálhatsz-e abba, amit játszanak. Vagy hívd őket játszani. Nem tudom ma mi a divat, de mi régen tazókat gyűjtöttünk, és azzal játszottunk fiúkkal is.
2021. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kor/nem?
2021. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én lennék a barátod :)
2021. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!