Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szerezzek magamnak...

Honnan szerezzek magamnak olyan barátokat mint én?

Figyelt kérdés
Eddig mindig szegény baráti köröm volt,mert olyan környezetben voltam (iskola) és mi pedig sokkal tehetősebbek vagyunk. Unom már,hogy a nekem teljesen alapvető dolgokra irigyek. Kellenének barátok a saját szintemen. Nem pedig olyanok,akik pl.: még az éttermet is irigyli…
2022. jan. 26. 08:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%

Hány éves vagy?


Ha továbbtanulsz akkor a főiskolán, egyetemen már tehetősebb emberek járnak.

Persze az étterem alatt mit értesz? Rendes étterem vagy csak gyorséttrem, kifőzde, stb?

2022. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is tehetősebb családból származom, viszont szerintem a barátság nem erről szól. Mondjuk én meg sem említettem a hátterem, hogy élünk, miként élünk és szívesen meghívtam őket ide-oda, hogy én fizettem.

Hihetetlennek tartom, hogy csak olyan emberek vesznek körbe, akik irgykednek.

2022. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
Az étterem pedig annyira nem luxus már, legalábbis nekem nem az. Sem az autó, nyaralás, stb. Nyilván ha valaki szegénységből jön, nekik ez más. Mik a neked alapvető dolgok? 22L
2022. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"a főiskolán, egyetemen már tehetősebb emberek járnak"

Ugye nem jártál egyetemre?...

2022. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Legujabb iPhone,kulfoldi nyaralas, elokelo ettermek, markas eredeti ruhak, elegans oltozkodes,apoltsag,stb. Ezek nalam alapvetoek mivel 1-2 eves korom ota (az iPhoneon kivul nyilvan :D) mind folyamat megvannak. Az etterem az hetente tobbszor is. Nalam pedig nem amiatt lenne szukseg ilyen baratokra,mert mondjuk en lenezem a szegenyeket,hanem mert annyira irrital,hogy legelsonek nezik a sztorim, amikor ott van,hogy epp most tettem ki, pletykalnak,az osztalyban csak rolam van szo, beszologatnak hogy el vagyok kenyeztetve stb. Ez nekem mar unalmas es jobb tarsasagokban ezt nem csinaljak. Es nem,nem mondtam el nekik,hogy gazdagok vagyunk,viszont az apukam munkajabol,(illetve sokan ismerik)az autoinkrol,hazunkrol,nyarasrol,ruhakrol is tudjak mert latjak.
2022. jan. 26. 08:40
 6/33 A kérdező kommentje:
4. Nem jártam egyetemre,még gimis vagyok.
2022. jan. 26. 08:41
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

"jobb tarsasagokban ezt nem csinaljak"

Honnan veszed, ha mindig csórók között vagy? :)


"Nem jártam egyetemre,még gimis vagyok."

Azt attól kérdeztem, aki szerint az egyetemisták tehetősebbek.

2022. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

"Kellenének barátok a saját szintemen."


- nem a te szinted, a szüleid szintje!!! Ezt kell csak a helyére tenni a fejedben.

2022. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

"hanem mert annyira irrital,hogy legelsonek nezik a sztorim"


*utálja hogy előítéletesek vele a pénze miatt

*facebookra meg instagramra olyan képeket tölt fel amin a drága dolgaival menőzik

*surprised_pickachu_face.jpg

2022. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy az én fejemben van a gond. Semmi bajom nem lenne az égadta világon velük,hogyha nem irigyelnék még azt a nyomvadt nyaralásom is. Mi egy évben max. kétszer (télen-nyáron) megyünk külföldre. Mi ezen akkora dolog,hogy szekálni kell az embert? Minden nap mikor bemegyek,ez az első:

“Megjött apuci kislánya”

“Itt az elkényeztetett”

Úgy mintha viccből mondanák,aztán pedig normálisan tudunk beszélgetni .(természetesen csak iskolaidő alatt.)

De hallom,hogy a hátam mögött pletykálnak,hogy milyen nagyképű vagyok,én csak márkás ruhákat veszek…. meg hasonlók. Amikor valamit kapok ami drágább egyből flegmák,és amikor mondjuk nem sikerül egy dolgozat úgy ahogy kellene, akkor örülnek,és mutogatják,hogy “Látooood?! Az enyém négyes,a tiéd hármas” mert annak örülnek,hogyha már magánéletben nem tudnak,itt leköröztek. Amúgy jó tanuló vagyok,csak ez az egy ilyen eset volt,mert nem volt időm tanulni a hobbim miatt aznap.

2022. jan. 26. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!