Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A minap egy hölgy megkérdezte...

A minap egy hölgy megkérdezte hogy megfésülhet-e? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az történt hogy egy református vallási csoportba járok már évek óta. Nemrég a csoportunk egy új hölgytaggal bővült. Ez a hölgy megszerezte néhány másik régebbi csoport társamtól a telefonszámom és rámírt. Először megkérdezte, hogy dauerolom-e a hajam vagy pedig természetesen göndör. Utána azt kérdezte, hogy eljöhet-e hozzám egy kávéra és konkrétan, hogy engedném-e neki, hogy kifésülje a hajam.

Ez most mit jelent?

Barátkozni akar igy? Vagy valami mást?

Mit? Egyáltalán mit és hogy lehet erre reagálni?

23 éves a lány és nem fodrász a hivatása.

Én pedig 35 éves nő vagyok.



2022. febr. 21. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Passz
2022. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Humor Herold ***** válasza:
90%

Ennyiből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

Max. annyit hogy felettébb fura ez a lány.Mert ez nem egy szokványos kérés.Önmagában az is hogy meghívatja más (egy idegen) otthonába magát egy kávéra...ez a hajfésülés meg elég morbid :)

Hogy mit lehet reagálni? Vagy belemész már csak kíváncsiságból is hogy mit szeretne,mi a célja ezzel.Vagy megpróbálod finoman elutasítani.Úgy,hogy attól még tudjatok normálisan viselkedni,barátkozni egymással csoporton belül az összejöveteleken.

2022. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy flúgos, vagy leszbikus.
2022. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Hármas... Kapj már észbe és mellőzd már ezt a leszbikus jelzőt. Nem attól lesz az, hogy meg akar fésülni mást.
2022. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Bejössz neki szexuálisan
2022. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
4: ne legyél már ennyire buta.
2022. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fésülni akar...

...hanem kefélni.

:)

2022. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ijesztő ez, simán lehet, hogy pszichopata, vagy valamilyen mentális betegsége van. Semmi esetre nem találkoznék vele még kettesben SEM, nemhogy a házamba beengedjem, amikor egyedül vagyok otthon.
2022. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké, hát nem elképzelhetetlen hogy a lányokat szereti és ezért a fura kérése. Nincs férjnél. Bár tudtommal volt már pasija.

Elutasították, mondtam hogy nem nagyon érek rá kávézgatni, és különben is csak hajmosás után fésülöm a hajam. Egyébként nem.

2022. febr. 21. 21:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Jah, neeem. Sose vagyok teljesen egyedül itthon. Van egy kisfiam és mióta a férjemmel külön költöztem, per-pill anyáméknál vagyok. Ettől még szoktam kettesben barátnőmmel is beszélgetni, de úgy értem a ház sose üres.

Nagy dolgot nem hiszem hogy hogy bírna tenni a hölgyike. Van benne kb 60kg meg az is háj rajta.

Ettől még nem fogom meghívni kávéra.

2022. febr. 21. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!