Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítanátok egy ilyen...

Megszakítanátok egy ilyen barátságot?

Figyelt kérdés
20-as éveitek elején jártok, a másik fél a találkozókon nem nagyon érdeklődik felétek, inkább csak ő mesél. Ha elkezdtek mesélni meghallgat,de megjegyzést nem nagyon fűz a mondandótokhoz. Nagyon régóta barátok vagytok, rajta kívül nincs sok barátotok,sőt. Ki mit tenne?

2022. febr. 22. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátom. Ő órákig mesél egy-egy őt érdkelő filmről,nézzem meg stb. De ha én ajánlok valamit akkor leszarja. Nem szakítottam meg a kapcsolatot, csak leminimalizáltam, néha dumálunk, de ennyi.
2022. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a döntés az adott személytől függ. Átértékeli a kapcsolatot az ember, az biztos, de mindenki mérlegeli belefér-e az életébe egy ilyen, tud-e működni.


Ha azt érzed nem akarod folytatni, akkor nyugodtan lezárhatod. Amúgy beszélhetsz is vele hogy milyen konkrét dolgokban érzed hogy szeretnél változást és pontosan miket, lehet csak annyi kell hogy jobb legyen. Ha nem szólsz neki, csak hallgatsz, akkor nem tudja meg soha hogy a szóf-sásai helyett jó lenne ha téged is meghallgatna.

2022. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Praktikusan neznem. Jol erzem magam, van kozos program, kozos erdeklodes? Kirandulunk vagy bulizunk, setalunk, amit te szeretnel, es jobb igy mint egyedul? Mert ha nem, akkor ez az ugynevezett baratsag maganyosabba tesz, mintha nem lenne.
2022. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom, és én sem szakítottam meg a kapcsolatot vele, csupán kevesebbszer keresem a társaságát.

Azt, hogy a te esetedben melyik is lenne a legjobb, neked kell tudni.

2022. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm akinek nem lehet megjegyzést tenni különben fájna az igazság. 😂 Szóval lehet, hogy simán olyan információkat osztás meg vele amire inkább nem mond semmit.
2022. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!