Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok ilyen emberrel?

Barátkoznátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóban voltunk, egy ideje azonban nem tudok beszélgetni ezzel a barátnőmmel, mert nem érzem kölcsönösnek a beszélgetést. Általában én keresem fel, amikor ő, akkor igazából sablon köröket futunk, a válaszomra úgy érzem nem kíváncsi. Sosem kérdez vissza azzal kapcsolatban, amit én mondo, vagy írok. Ha kérdezek, akkor egy csomót ír /beszél, a maga dolgairól. Személyes beszélgetés arról szól, hogy gyakorlatilag kibeszéli, kipletykálja mások dolgait (köztük a legjobb barátnője, aki bekem csak ismerős, dolgait). Próbál nagyot mondani. Fél éve kb., elkezdett szépészeti termékekkel kereskedni azóta Facebookon is csak ilyen dolgokat oszt meg, vagy humort, esetleg 1-1 képet, hogy ő most épp shoppingol. Korábban át is jártunk egymáshoz családdal, most nem érnek rá, ürügynek érzem csak a kifogásait. Jó lett volna ha továbbra is jóban vagyunk, illetve ha épülne ez a barátság, de úgy érzem, itt megrekedtünk.

Ti leépítenének ezt a kapcsolatot vagy elfogadnátok azt hogy van egy ilyen felszínes barátnőtök?



2022. febr. 22. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Nem barátkoznék tovább
Elfér a sok barát között
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vágom , nem ismerem, de ahogy leírtad inkább ne barátkozz vele többet
2022. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen kígyógci barátom. De az fiú volt. Én is az vagyok. Megoldódott a probléma azzal, hogy tavaly elballagtunk(mivel osztálytársak voltunk) és azóta nem válaszolok neki
2022. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mással se, nem hogy ilyennel
2022. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!