Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok olyan emberrel,a...

Barátkoznátok olyan emberrel,aki jó szívű,de annyira buta,hogy az idegeitekre megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rossznak érzem magam,mert tényleg jó emberről beszélünk,de sokszor nincs türelmem a hülyeségeihez. 30 éves nőről van szó,akit minden honnan kirúgnak.Nem látja a hibát magában,mindig más van hibáztatva a problémáiért. Sok pénzt ölt már jóslásba,átok levételekbe,mert szerinte ezért rossz az élete,így meg majd megoldódik minden. Múltkor fel volt puffadva,ezért vett terhességi tesztet.Nyilván negatív jött ki,mert a fogamzásgátlót tudja,hogy kell szedni,szerencsére. Legutóbb meg azért jelentkezett be orvoshoz,mert az egyik melle picit kisebb,mint a másik,és valószínű mellrákos. Nyilván megnyugtatta a doki,hogy ez rendben van.

Aztán egyik nap meg megbeszéltük,hogy busszal leutazunk a szomszéd városba ,szóltam neki,hogy valószínűleg a busz,amivel megyünk az ő falujukon keresztül megy,tehát úgy vegyen jegyet,hogy célirányosan. Vártam az állomáson..sehol a csaj..a busz meg beállt,amivel tovább kellett volna mennünk. (jól gondoltam,mert az ő faluján keresztül jött,ki volt írva). Erre leszáll a buszról,hogy siessünk megkeresni a járatot. Ne hiszem el,hogy nem látja..nagy betűkkel rá van írva,hogy hova megy...

Biztos nagyok az elvárásaim vagy rossz helyen keresem a barátokat,de ezzel a csajjal nem bírom.Pedig mindig jön utánam.

Ti mit tennétek?


2020. jún. 15. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy lenne türelmem ilyen emberhez.
2020. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%
Nem. Barati szinten is azert kabe suba subahoz...
2020. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem lenne hozzá türelmem, még felszínes haverkodáshoz sem.
2020. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdekel, hogy valaki jó-e vagy sem, de a butaságot nem tudom elviselni
2020. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Hozza hasonlokkal kene ismerkednie. Egy baratsag nehezen fenntarthato, ha ilyen szeles mentalis es ertekrendi szakadek tatong ket ember kozott. A hiba nem bennetek van, fel kell ismerni, ha valami nem megy, mielott barki komolyabban serul lelkileg.
2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Uristen, volt ilyen ismerosom, es halat adtam az egnek, mikor egyszer sulyosat hibazott. Akkor ugy vesztem vele ossze, hogy minden kijott belolem. Zaroljel, o nekiment embereknek, majnem kilokte a kisbabat anyuka kezebol, iszonyu hangosan beszelt, stb...

Szoval szabadulj meg tole buntudat nelkul. De hogy mikent, azt nem tudom. Sokszor a hulye emerekrol nekem az is kitunik, hogy erzelmileg is egyszeruek.

2020. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen, én türelmes vagyok. A párom is nehéz ügy, mégis 6 éve vele vagyok.
2020. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
#7 - gondolom ott kompenzal a szexualis elet, ami ha jo, nem elhanyagolhato. A kerdezo es a kerdeses barat kozott gondolom nincs szex...
2020. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs szex kedves utolsó :D Nő neműek vagyunk mind a ketten,van férjem :)
2020. jún. 15. 11:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki.
2020. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!