Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után tudnátok barátnak...

Ezek után tudnátok barátnak tekinteni a srácot? (Részletek a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
Egy általam jó barátnak vélt srác nem régibe felhívott, hogy sajnos tüdő embóliába meghallt az exe. Bár az exe volt, de még mindig szerelmes belé és ki van gyásztól. Megkért nem e mennék el temetésre,(nagyon kedveltem a hölgyet) és aludnék e ott nàla meg szeretné, ha segítennék pár dologba neki. (Emlékkönyvet akar a beszélgetéseikről készíteni stb) Mondtam neki nehezen engednek el szabira, meg ugye nem rokonom volt. De azért igyekszem menni. Beszélgettünk utána még kétszer (konkretizálni temetés időpontjàt). Azt idővel megoldodott, hogy eltudjak menni a temetésre. Csörgöt a telom a srác hívott. Elakartam mondani neki eltudok menni a temetésre, és nála tudok aludni, de a szavamba vágott. Kijelentette, hogy nem baj nem tudok menni, de legalább segítsem ki 20ezressel. Erre egy nem válasszal letettem. Úgy éreztem fontosabb neki a pénzem, mint a "baráti társaságom") Nektek, hogy esett volna? Ti is hasonlón éreztek mint én? Elmentettek volna helyembe a temetésre? Lehet ilyen embert barátnak tekinteni?

2022. febr. 23. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A srác nagyon fura, elég betegnek hangzik az elég, amit eredetileg kért, a pénzes dolog meg még furább.

Te meg tanulj meg helyesen írni, légy szíves! Fájdalmas olvasni az írásodat...

2022. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!