Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Joggal érzem hogy nincsenek...

Joggal érzem hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nekem van 20-vagy 25-barátom, akikre nem számíthatok.torténetek-✍️👇


Üzem anyag nélkül maradtam,a sok barátom közül senki nem segített rajtam,mert hát nem voltam otthon,ez volt az volt,tipikus szöveggel jöttek,aztán ismeröseimtöl hallottam hogy mind otthon voltak,Aztán apám hozott benzint. Tudom az én hibám mert hát miért nem tankoltam tele az autót,de hát emberek vagyunk tévedünk) rosszul alakult ez az egész. Mindegy.


Aztán rám támadtak idegenek és követelték tőlem a pénz, én pedig hívtam a barátaimat,(Ha nevezhetem őket annak)-hogy segítsenek mert hát sokan jöttek rám,ök pedig mondták hogy jönnek tíz perc,abból semmi nem lett. Végül rendőrséget hívtam.


Aztán ha kölcsön kellett adjak valakinek adtam,de amikor nekem kellett volna,akkor senkinek nem volt,pedig tudtam hogy van, nem értem ezt az egészet,én mindenkin segítek de rajtam senki nem akar, miért? Tudom hogy hülye vagyok,de hát könyörgöm,ha barátok vagyunk akkor legyünk barátok és tartsunk össze, én azt gondolom


2022. febr. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid.
2022. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irj istán p_g_e_f
2022. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!