Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim? Jó ez...

Nincsenek barátaim? Jó ez így? Hosszú lesz úgyhogy lent leírom részletesebben.

Figyelt kérdés

Kezdem avval hogy szociális fóbiám van... tehát ez alapból megnehezíti azt hogy barátkozzak, felszabadultabb legyek. Kb 12 éves korom óta, nem járok társaságba! Most 25 vagyok kb 18 évesen kezdtem észbe kapni hogy ez így nem lesz jó.. 21 voltam mikor eldöntöttem hogy elkezdem járni az utam... És a 4 év alatt nem lettek barátaim.. annyit értem el hogy azt tanulom amit szeretek.

Most egyetemista vagyok.. 1 embert hittem barátomnak, aki elkezdte azt mondogatni hogy agresszív vagyok.. "nyugodtan kiverheted az ablakot, én nem bánnám.." ezt mondta

Nem tudom hogy viselkedjek vele ez után, kedveltem/kedvelem.. de nem tudok vele ugyan az lenni. El gondolkodtat a a dolog, mihez kezdjek ha mindig lesz vmi beszólás... azt vettem észre hogy többen furán néznek rám. (próbáltak kezdeményezni, beszélgetni, de szorongásom miatt nem olyan könnyű)


2022. febr. 25. 13:53
 1/2 NTBS ***** válasza:
100%
Nem jó. Fordulj szakemberhez, ő majd segít.
2022. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem keresel megoldást végleg ebben a helyzetben amradsz, később csak nehezebb lesz.
2022. febr. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!