Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mindig kifogásokat keresek,...

Ha mindig kifogásokat keresek, szép lassan lekopik?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről lenne szó. Észrevettem hogy nem érzem már jól magam a társaságában, leszívja az energiámat, vagyis mintha sokkal fáradtabbnak érzem magam a találkozásunk után és rossz a hangulatom amikor vele vagyok. Nem tesz jót nekem ez a barátság, sokkal boldogabb vagyok amikor nem vagyok vele és mindig próválok kifogásokat kitalálni hogy ne kelljen találkozzunk. Szeretném végleg megszűntetni vele a kapcsolatot, de ő tipikusan az a személy, akinek nem lehet a szemébe mondani hogy mit szeretnél. Hogyha sok ideig mindig kifogásokat keresek, lekopik szép lassan?

2022. febr. 28. 01:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam hogy nem válaszoltam neki egyáltalán, eljött hozzám és azt mondtam nem láttam hogy írt
2022. febr. 28. 01:39
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Már miéet ne lehetne a szemébe mondani? Azért csak próbáld meg.
2022. febr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

"Bocs Gizi, de már nem élvezem a társaságod. Lefárasztas és ez nekem már csak nyűg. Köszönöm, hogy eddig az életem része voltál, de nem szertném hogy később is az legyél."

Felnőttként miért kell ilyen alattomos játszmákhoz folyamodni?

2022. febr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezt a kifogáskeresést nem érti.
2022. febr. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
De, a szemébe lehet mondani, csak te vagy túl gerinctelen és gyáva, hogy megtedd. Persze hogy nem fogja örömmel fogadni, te se szeretnéd, ha valaki közölné veled, hogy kolonc vagy a nyakán. De az se egyenes, ha hazudozol ki tudja meddig, HÁTHA veszi a lapot egyszer... Neki így is, úgy is ugyanolyan bántó lesz, ez a megoldás csak neked könnyebb.
2022. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz is ment. Látod hogy nem veszi a lapot. Meg kéne mondanod hogy mi van, mert nem fog magától rájönni.
2022. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shaddark ***** válasza:
37%

Tippre az összes válaszadó pasi volt :)

A nők nem így működnek szerintem, bár én is pasi vagyok így nem tudhatom teljes bizonyossággal.

Inkább közös barátnak mondd el hogy nem szereted a társaságát mert ő egy energia vámpír. Esetleg tégy ki pár bejegyzést a facebookra az energia vámpírokról. Hátha veszi a lapot.

Esetleg olvashatsz vele egy cikket ilyenekről. A lényeg hogy ha ráébreszted miért szeretnéd elkerülni, talán segítesz is neki abban, hogy rájöjjön mit is csinál valójában. Mert ő belülről tényleg nem látja magát, és a barátok ezért (is) vannak.

2022. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok és nő :)

Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy nő az illető. Férfiban is ismerek ilyen értetlen embert. Nem kell ennyire túl bonyolítani, taktikázni, másokat bevonni. Simán el kell neki mondani hogy nem akar vele barátkozni. Úgyis sértődés lesz a vége.

Mást bele vonni elég gerinctelen dolog, és a harmadik félnek is csak kellemetlenséget okoz. Lehet azt a barátot is kiiktatná ezzel a húzással.

2022. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, szintén nő. Ha magát nem látja belülről a célozgatással sem fogja. Simán csak azt fogja hinni, hogy másnak szólnak ezek a posztok.
2022. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shaddark ***** válasza:
0%

Nagyon kemények mostanában a csajok :O

:)

2022. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!