Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csúnya vagy akkor egy szép...

Ha csúnya vagy akkor egy szép emberrel egy veszekedést nem nyerhetsz meg?

Figyelt kérdés

Tehát ha vannak olyan testi hibáid amelyekből gúnyt lehet űzni, fel lehet hívni rá a figyelmet akkor az általában Joker a szép ember kezében?


Legalábbis eddig úgy tapasztalom, ha esetleg vesztésre állna a vitában, mindig előhúzzák a külső kártyát és azzal nyerik a veszekedést és mindenkit maguk oldalára állítanak (apropó elcseszett világ) és erőt demonstrálnak azzal, hogy nekik van egy olyan fegyverük ami az ellenfélnek nincs?


Azzal, hogy csúnya valaki, eldől, hogy sosem nyerhet meg egy vitát, veszekedést egy szép emberrel szemben?


2021. nov. 25. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szép vagyok, manapság már nem szoktam vitatkozni, későbbiekben sem tervezem.
2021. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


De simán bevetted a külső kártyát ha kellett nem?

2021. nov. 25. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted aki egy vitában elkezd személyeskedni, az nyer? Ő megmondja hogy nagy az orrod, te megmondod hogy egy beképzelt idióta és máris egy szinten vagytok...
2021. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Mástól se hallottam soha ilyen tapasztalatot. (Nem vagyok szép)

Szerintem rossz emberekkel vetted magad körül.

Meg miről szoktál te vitatkozni? Csak elképzelem a helyzetet, hogy egy haverom magyarázza, hogy miért lenne érdemes más struktúrájú AI modellt használni, vagy éppen a tesómmal megvitatjuk, hogy melyik a legszebb bizonyítása a többváltozós Lagrange-tételnek, vagy éppen, hogy desz mollban vagy gisz mollban zenéljünk stb, majd mikor kifogytunk az érvekből, valaki rávágja, hogy "nincs igazad, mert ronda vagy".


Szerintem az veszít vitát, akinek logikai buktató van az érvei közt.


Mondj már egy helyzetet, amikor a "külső kártya" ütőképes

2021. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitát nem lehet ezzel nyerni, sőt, ha két értelmes ember vitatkozik, akkor mind a ketten nyernek azzal, ha megismerik a másik álláspontját. Ha az egyik hülye, elkezd személyeskedni, akkor a másik leáll, mert hülyével nem érdemes vitatkozni. De ettől még nem nyerte meg a vitát. Ez a szépségtől független.
2021. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4


Nem csak 180-as IQ-jú emberek szoktak veszekedni...

2021. nov. 25. 22:47
 7/8 A kérdező kommentje:

5


Ez egy ideális világban így működne. Ideális világot élünk?

2021. nov. 25. 22:48
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak azok dobják be ezeket a kártyákat ha tudják, hogy veszíteni fognak és próbálnak mindenbe kapaszkodni és az érvekből is kifogytak.Már itt tudhatod, hogy nyerted a veszekedést.
2021. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!