Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme ráírni egy olyan...

Van értelme ráírni egy olyan személyre akivel évek óta nem beszéltem?

Figyelt kérdés
Volt egy lány régen a suliban akivel nagyon jóba voltam (teljesen belé voltam esve de ő ezt nem tudta) és amikor külön utakon folytattuk a tanulmányainkat akkor ez a dolog abba maradt. Most így pár év elteltével eszembe jutott és jól esne vele kicsit dumálni hogy mi van vele. Fogalmam sincs mit csinál , hol lakik , mi van vele és gondoltam ráírok instán. Ennek van vmi értelme így ennyi év után. Nem akarok tőle semmit csak barátkozni.

2022. febr. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mit veszíthetsz? Szóval most így kérdezed, hogy van-e értelme. Hát most ha érdekel mi van vele, akkor persze, hogy van értelme. Illetve tényleg, mit veszíthetsz vele?
2022. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, de nekem gyorsan elhaltak ezek, de hátha te több sikerrel jársz.
2022. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Várd meg az osztálytalálkozót, ha ott működik a kémia megy tovább az ügy. Így semmi értelme. Tehát tessék, kezd el szervezni, ötévente szokott lenni, lehet, már túl is haladtátok az időt.
2022. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Hány évesek vagytok most? Biztosan van neki instagramm-ja?


Ha konkrétan emlékszel a nevére - és már elmúltatok 18 évesek - akkor ne lepődj meg, ha akár már házasságban él esetleg, vagy minimum élettársi kapcsolatban.


De a legvalószínűbb, hogy inkább együtt jár valakivel talán. A felsorolt esetekben el lennél rá készülve, hogy akár elutasító is lehet, mert "nem akar barátkozni" sem?

2022. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne? Hátha ő is jó szívvel emlékszik rád. Ez mindenképp egy kedves gesztus lenne tőled. Azóta mindketten változtatok is, ez lehet jó is rossz is, majd meglátjátok.
2022. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próba szerencse, bár én nem látom értelmét az ilyeneknek.

Legalábbis írásban nem.


Én mondjuk alapból nem szeretem az ilyen időnkénti szintre hozós beszámolókat, hogy kivel mi van, mert utána úgysem lesz folytatása a beszélgetésnek.


Ráadásul az van bennem, hogy amikor valaki ír és érdeklődik annak biztos, hogy szívesség kell.

2022. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%
Van értelme.Lehet örülni fog.Ha te még gondolsz rá az jó.Ha meg nem válaszol..hát te akkoris megpróbáltad..Tedd meg. Nálunk is így indult, és ma egy hetet is nehezen bírunk ha nem hallunk a másikról...
2022. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!