Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van meg jovoje az online...

Van meg jovoje az online baratok keresesenek? Esetleg online jatekokban? Eselyes,hogy ismeretlenul indulo baratsagok komolyra fordulnak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
most van csak igazan!
2022. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nem tudom milyen a helyzet, de azt bátran állíthatom hogy életem jópár meghatározó személyiségét online játékokból ismertem meg. Mondjuk ez még főleg a 2000-es évek 2. felében volt. Már akkoriban is kezdett átállni a világ a neten élésre, de pl facebook és a többi hasonló platform még abszolút nem volt hangsúlyos. Talán békésebb, nyugodtabb idők is voltak, az emberekben is kevesebb volt a széthúzás és a gyűlölet.

Szerintem nyugodtan próbáld meg, bár kissé változott a világ, sokkal több ember online és ezáltal nagyobb lett a zaj, nehezebb megtalálni a tényleg hasonlókat. De ha nyitott szemmel jársz, menni fog.

2022. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy nagyon sok pl a mergezo hatasu (de csak toxikusznak hivott) jatekos. Pl amiota bejott a VR molesztaljak egymast a jatekosok. mar nem eleg a szavakkal torteno kommunikacio. nem tudod egyszeruen letiltani.
2022. márc. 1. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, igen erről elfelejtettem említést tenni! Nagyon nem mindegy hogy milyen játékot választasz, mert ahogy mondod is iszonyatosan megnőtt a toxicitás, és ez leginkább játékfüggő. Úgy tapasztaltam a legrosszabb ahol csapat alapú kompetitív, és sok a tini. Pl a LOL és hasonlók szerintem felejtősek, ha tényleg barátkozás a cél.

Amit ajánlani tudok azok inkább az ffa, esetleg coop pve alapú játékok. Illetve vannak még körökre osztott lazább poénosabb casual-ebb játékok, szerintem az ottani játékosréteg se veszi véresen komolyan a győzelmet, hanem inkább a szórakozás a szempont, így kevésbé lesz tele toxikus emberekkel.

2022. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem pont a lolbol lett egy nagy barati korom es parkapcsolatom
2022. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Warcraft?
2022. márc. 1. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös szerencsés vagy, bár igaz nekem meg dotából :)

Azért is mondom hogy szerencsés, mivel ezek a játékok, a mobák a legtoxikusabbak közt vannak számontartva. És valóban lehet barátkozni ott is, ahogy a példánk mutatja, de ingame rengeteg toxikus emberrel is találkozni sajnos ezekben.

A Warcraft pl lehet jó, a 3. részt mai napig játsszák, és rengeteg kis szórakoztató custom map van hozzá.

2022. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
marmint a World of Warcraft.
2022. márc. 1. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, szerintem a wow is lehet jó ebben, igen. Az egyik rokonom nagyon sokat játszotta még a 2000-es években, és tényleg sok embert onnan ismert meg. Az mmo-kat én leginkább kerültem, mert úgy hallottam és láttam hogy nagyon addiktív tud lenni. De részben pontosan ettől is. A szociális vonal nagyon erős benne, közös questek, klánok, tényleg közösségi élmény. Lehet tényleg az mmo a legjobb döntés kérdező, ha kifejezetten barátokat akarsz szerezni online játék közben. De arra számíts hogy az mmo-k meglehetősen időigényesek is.
2022. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a jelenlegi beosztasom mellett, nehezen tudok eljarni ide-oda. Max hetvegen. MAjd alakul. Koszonom a hasznos tanacsokat. Kuldok zold gombat, tovabbi szep napot!
2022. márc. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!