Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam a barátságot...

Megszakítsam a barátságot orosz barátaimmal emiatt?

Figyelt kérdés

Ukrán barátnőm azzal fenyeget hogy szakit velem ha nem szakítok meg minden kapcsolatot az oroszországi ismerőseimmel, barátaimmal, mert ők oroszok és szerinte ellenségek.


Amúgy mindegyikük ellene van a háborúnak és elítéli Putyint emiatt amit tesz Ukrajnával és semmi bajuk az ukrán emberekkel


2022. márc. 2. 07:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Mondd meg nekik, hogy vonuljanak ki az utcára tüntetni Putyin ellen.
2022. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ra
2022. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele! Nehogy már ő szabja meg, kivel barátkozz!
2022. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van pár orosz barátom, annyi, h ha szóba kerül a dolog, és elkezdik putyint éltetni, kukázom őket.

de azok az oroszok, akik ugyanúgy elítélik a háborút, nem tehetnek semmiről, őket sajnálom.

2022. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki, hogy Ukrajnában is egy csomó magyarellenes intézkedés volt/van érvényben. Tehát akkor ennyi erővel ő meg a te ellenséged? Akkor őt is kukázd?

Barátokat egy csaj miatt nem kukáznék.

2022. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Tudasd vele, hogy nem minden orosz támogatja a háborút, sőt! Azt is hangsúlyozd, hogy a barátaid speciel pont háború ellenesek és nem értenek egyet Putyin politikájával. Végül azt is fejtsd ki, hogy nem a világ összes orosza Ukrajna ellensége, hanem Putyin.

Ha ezeket nem érti meg, vagy nem akarja megérteni, akkor nem kár érte, ha szakít. Nehogy már az orosz barátaiddal szakíts meg kapcsolatot (akik erről a helyzetről nem tehetnek semmit) azért, mert a csajod hülye, vagy elvakította az esztelen gyűlölet.

2022. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem kamu kérdés.

Amúgy nem kell. Megmondod neki, hogy az orosz barátaid konkrétan együttéreznek vele, és elítélik Putyint, és a háborút, ők is áldozatok, és nem hagyod magad zsarolni. Persze megértem, hogy most feszültebb, és nem tud racionálisan gondolkodni.

2022. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Miért van az, h minden egyes gyakoris threadben van min. egy ember, aki BÁRMILYEN kérdésre beírja, h "KAMU KÉRDÉS"?


(pl.: Sziasztok, odaégett a pirítósom, megehetem még? Szerintem ez kamu kérdés.

Van egy piros ruhám, de vörös a hajam, szerintetek felvehetem attól még? Ez kamu kérdés)


Simán akadhat ilyen ukrán most, a háborús hisztéria súlyosan roncsolja a racionális gondolkodást, ezt kb. mindenki tudja, kivéve a szerintemezkamukérdéses válaszolót.

2022. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés és nagyon köszönöm a válaszokat.


Sajnos úgy tűnik nem akarja megérteni hogy az orosz barátaim nem a háború pártján állnak hiába mondtam és mutattam meg neki hogy mit írtak nekem arról mi a véleményük a háborúról és Putyinról.

2022. márc. 2. 10:04
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a barátnő problémás, vele kell szakítani.

Azt lehet tudni, hogy mit gondol az ottani oroszellenes meg magyarellenes intézkedésekről?

2022. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!