Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy megutált?

Lehet hogy megutált?

Figyelt kérdés

Van egy Orosz barátom, már elég régóta beszélgetünk többnyire írásban, eléggé megkedveltem ami furcsa mert nem vagyok egy berátkozos típus, főleg nem az interneten. Egyszer beszéltem vele szóban jelképes angol nyelvtudásaink birtokában, de amúgy vicces, szórkoztató intelligens gyereknek tudnám jellemezni - még ígyis jó volt vele kicsit beszélni. kb fél éve ismerem, beavatott a gondjaiba ami mondjuk nekem is mindig rémálmom volt, mert anyám ezzel ijesztegetett amikor rossz voltam hogy elvisznek katonának, ez neki sajnos a valóság.

Megigértem neki annó hogy bármi van ,te tényleg bármi akkor segíteni fogok minden tőlem telhetővel (és +) (még el is megyek érte elhozom repülővel autóval, vagy bármi kicsempészem az országból), nem fogom hagyni hogy bárki is bántsa, megköszönte (tényleg komolyan gondoltam).

Mivel egyetemistaként él nem volt valami gazdag így mondtam hogy én adok neki éhen ne halljon amikor szüksége volt rá (mondta hogy csak zabkását eszik), megpróbáltam utalni (BANKból BANKba), le is vonták az összeget, de nem ment el neki , visszajött... nem is ez a lényeg mert ezek már elég régen voltak. Kb 3-4 hete hazaköltözött a koronavírus miatti anyagi nehézségek miatt... Szokásomhoz híven megkérdeztem kell e valami, felajánlottam hogy akkor más útón-módon kisegítem nehogy éhen vesszen meg vegyen magának maszkot mert mondta hogy nincs rá pénze, bár nem jött össze , technikai okok miatt ami azért elég gáz. Azt hiszem amikor hazament , hagytam pihenni 1 napot, mert azért majdnem 1000km-t utazozott, vonatozott. ... Akkor nem mondta csak én gondolom az anyja szerzett neki valami munkát, bár nem mondta hogy mit , csak kérdeztem hogy mi a helyzet; köszönt, "Dolgozom" azt írta, mondom nem zavarlak, mert senki sem szereti ha zavarják munka közben. aztán az egyik online boltban éppen akciósak voltak a játékok, mondom veszek neki valamit, megajándékoztam. Megköszönte, megírta hogy Nagyon fáradt, és hogy nem alszik eleget, nem igazán tudtam hogy mit kéne mondanom így kb 1 hét után írtam neki némi bölcsességet és hogy Nagyon szívesen....

Eltelt 1 hét megint, nem válaszolt mondom elfoglalt, de álladóan játékban van, látom ... ma reggel megkérdeztem tőle hogy mi a helyzet, de még semmit sem válaszolt, pedig ma is látom hogy egész nap játékban van, meg néha valami ruszki alkalmazásokat használ, gondolom a melóhoz, vagy nem tudom. De most úgy őszintén lehet hogy megutált engem, vagy sok vagyok, vagy nem is tudom. nem vagyok túl barátkozós fajta (ez a részem kimaradt a DNS-ből) , nagyon alaposan megválogatom a barátaimat, bár szerencsétlen gyerek pont olyan mint az öcsém aki sajnos nincsen, de mikor elképzeltem , pont ilyen volt mint ő, erre megelevenedik - csak oroszban. lehet ez is közre játszik nálam hogy nem szeretném ha baja lenne meg hogy megutáljon, ezért mindig nagyon alaposan megfontoltan fogalmaztam, nem akartam megbántani hátha a google fordító és a magyar szövegből orosz szöveg varázslattal oroszul valami bántó verzió jönne ki. Egyébként egy okos intelligens gyerekről van szó, nem egy "zombi" eléggé kocka a gyerek,



2020. máj. 13. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kamunak hangzik...hány éves vagy?


"Megigértem neki annó hogy bármi van ,te tényleg bármi akkor segíteni fogok minden tőlem telhetővel (és +) (még el is megyek érte elhozom repülővel autóval, vagy bármi kicsempészem az országból)"


Írásod alapján tizenévesnek tűnsz, de te majd lerobogsz Moszkváig és vissza kocsival?


"megpróbáltam utalni (BANKból BANKba), le is vonták az összeget, de nem ment el neki "


Ha ez igaz...mennyit utaltál neki? Ha nem kamu a történet, akkor simán elképzelhető, hogy átk.úrt. Mint a "nigériai hercegek" a kamu emailekben.

2020. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Moszkvatol meg 400km nem a penz lenne az akadaly, kocsim van mukodik is , de csak ha tenyleg ugy van... nem kamu ... amugy nem olyan sok penzrol van szo ha elbuknam sem lenne semmi 1000 rubel... de nem ment el visszajott...

Azert mondtam hogy ha ugy van akkor itt el lesz , mert itt van ismeretsegunk ...

2020. máj. 13. 01:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van orosz barátom. Kedves, udvarias fiú, de néha előfordul, hogy egy hétig (vagy több) se válaszol. Más habitusúak, mint mi, én már megszoktam, hogyha nincs mondanivalója (vagy rossz passzban van), akkor nem ír semmit. Tudom, nem lehet álltalánosítani, de lehet nálatok is ez van.
2020. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez azert kicsit idegesito :D megkerdeztem tole hogy mi a helyzet hetfon erre semmi... pedig meg nyomorult gyerek miatt is idegeskedhetek... elegge szerencsetlen ha besoroznak valoszinuleg o lenne az elso olyan aki aldozatta valna egyik pedofil tabornoknak tipikusan az a fajta... piszkosul sajnalnam... de biztos jol van egesz nap csak jatszik... remelem itt is ez van, visszaneztem az uzeneteket megneztem yandexel is semmi bantot nem irtam de meg olyat sem ami sertodesre adhatna okoz... elegge hianyoznak a regi beszelgeteseink... nem mintha nem lenne mas baratom de szamomra mindegyik baratom ugyan olyan fontos meg akkor os 3000km re van toleg... a tav nekem nem gond a gond a nyelvtudas hianya...
2020. máj. 15. 23:27
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez azert kicsit faj nekem, hogy mar 3 hete nem tarsalogtunk vagy kb 2 hete nem valaszol nekem... idaig hallgattam a gondjait segitettem neki amiben tudtam de azert jol esne ha legalabb azt megirna hogy mi van vele es hogy jol van... mellesleg minden nap Fortnite-ozik vagy 2-3 orakat ennyire biztosan lenne idelye.
2020. máj. 19. 15:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat, "ideje" a helyesiras ellenorzo magatol kijavitotta rosszra...
2020. máj. 19. 15:07
 7/10 anonim válasza:
én nem szeretnék gonosz lenni, de para, hogy ennyire csekkolod, mikor mit csinál. ne szállj rá ennyire, majd ír, ha szeretne, ezen ha zaklatod sem tudsz változtatni
2020. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk azóta sem ír, bár én sem írtam neki semmit, nem törölt le sehonnan, csak ez nekem olyan fura , bár a legjobb magyar barátommal sem beszélek minden nap, sőt... kb több mint 1 hónapja már nem beszéltem vele... lehet írnom kéne neki... A gogole fordítás discord szerverünk is megvan még...
2020. júl. 13. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Írt már valamit azóta, vagy te ráírtál?
2020. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem mertem zavarni, de ugy erzem h bajban van vagyis nem elerheto dc-n nem jatszik mar s a kozossegi oldalan is csak

nagyon ritkan elérhető, aktivnak nem volt aktiv sosem de gyakran elerheto volt. Azt hiszem elvittek osszecsomagoltak es besoroztak katonanak. Mondta hogy ha hazamegy akkor meggyulik a baja ezekkel... bar a telefonja lehet nala van mert ahogy írtam ritkan elerheto a kozossegi oldalan.... gondoltam h irok neki h mi a helyzet s hogy van ,de meg nem mertem megtenni... megigertettem vele anno h ha barmi van szoljon nekem... de nem írta h baj lenne ... azert aggodom erte nem egy nagy darab s nem tudja magat megvedeni es mint ferfi a baratjarol ha nyilatkoznek nem szeretnem ha egyik-masik ferdehajlamu tiszt/tabornok szemet vetne ra..vagy a tobbi gyerek piszkalodjon. ezeken aggodom a legjobban

... holnap ha megint igy lesz minden akkor megkerdezem h mi a helyzet es majd csak valaszol...

2020. júl. 17. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!