Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy néhány fiú...

Miért van az, hogy néhány fiú utál az osztályban?

Figyelt kérdés
Tegnap is pénteken is az egyik fiú kiborította alólam a széket meg olyanokat mondott hogy mocskos k**** vagyok.

2022. márc. 5. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd osztályfőnöknek, vagy az igazgatónak.
2022. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy rólad sem tudunk semmit és az osztály társaidról sem. Így nehéz bármit is mondani. De ha tényleg ok nélkül bántanak akkor lépned kell!
2022. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Jelentsd osztályfőnöknek, vagy az igazgatónak.


Nem ez volt a kérdés. Tanulj meg szöveget értelmezni. A kérdező arra kíváncsi miért bántják. Nem arra kinek kellene jelenteni. Olvasd el a kérdést megint.

2022. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Az a baj hogy rólad sem tudunk semmit és az osztály társaidról sem. Így nehéz bármit is mondani. De ha tényleg ok nélkül bántanak akkor lépned kell!


Nem a feltett kérdésre válaszoltál. A kérdező arra kíváncsi miért bántják. Nem arra , hogy lépnie kell vagy nem. A kérdésre válaszolj.

2022. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Gondoltam, segítek neki. Mindegy... 1-es voltam.
2022. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

3: Gondoltam, segítek neki. Mindegy... 1-es voltam.


Tipikus gyakoris logika. Valaki kirak egy kérdést , ti meg nem arra valaszoltok.

2022. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
válaszoltok
2022. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg más lányok rád uszították őket valamiért.
2022. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És miert qrvaztak le?


Mi törtent előtte?

2022. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos szóval az úgy volt hogy ugye ének óra volt és ugye tanár új ültetés rendet csinált, és annak ellenére hogy tudja hogy utáljuk egymást csak azért is mellé ültetett és óra végén át ültette a gyereket máshová és kiborította alólam a széket. Én sírva kirohantam a könyveket leb@sztam a földre és mikor kijöttem a folyosóra akkor úgy a fiú tesója lebaszta a gyereket hogy miért csinál ilyeneket és akkor mondta hogy nem érdekel engem az a mocskos k****.
2022. márc. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!