Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhet egy mentálisa...

Hogyan szerezhet egy mentálisan nem topon lévő ember barátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos azt érzem mindig, hogy mindenki utál. Akárkivel beszélgetek vagy találkozom vele folyton félek, hogy csúnyának tart, undorodik tőlem, büdösnek tart stb csekkolgatom magam folyamatosan, hogy nincs e a ruhámon kosz vagy akármi stb szemébe nem merek nézni az illetőnek, mert ugy érzem, hogy ő utál engem. Talán a sok iskolai bántalmazás miatt van ez igy. Ha valaki mellém ül bárhol, akkor is kellemetlenül érzem magam, mert, hogy biztosan nem szívesen ül mellettem meg ilyenek. Ha valaki hozzámér akkor is úgy viselkedem, mintha leprás lennek es felek, hogy az illető most nagyon rosszul érzi magát mert hozzámért. Vagy ha interneten beszélgetek valakivel és nem ír vissza sokáig, akkor is azt érzem, hogy igazából tuti nem is akar velem beszélni, csak utál engem és kicsit sem kíváncsi rám stb. folyton igy érzek, igy élem már 10 éve az életem és nem tudok ez miatt senkihez sem közel kerülni, mert nagyon lenézem saját magamat, pedig mások elmondása alapján nem vagyok csúnya meg semmi, meg direkt próbálok is ügyelni a higiéniára stb. de mégsem mennek ezek a dolgok. Ha belépek egy olyan helyre ahol sok az ismeretlen akkor is csak előre nézzek senkire rá se merek nézni. Azt hiszik, hogy azért mert egy bunkó paraszt vagyok közbe meg csak képtelen vagyok rá mert félek, hogy csúnyán néznek ram es undorodnak tőlem stb...remélem értitek. Suliban rengeteget bántott és kiközösítettek anno és azóta van ez. Nagyon szeretnék barátokat, párkapcsolatot stb. de ezek nekem csak álom. Nem tudom mit tegyek.
2022. márc. 5. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
26/F
2022. márc. 5. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Ámen.
2022. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Jó helyen vagy :)
2022. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon hasznos valaszok
2022. márc. 6. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos Neked alaposan lerombolták az önbizalmad, és amíg saját magad nem szereted és nem fogadod el, addig a kulvilág sem fog Téged.

Látszik valakin, ha ennyire utálja magát,és úgy állnak hozzá,hogy okés, akkor mi is elkeruljuk. És kész is az ördögi kör :(


Suliban engem is sokat csúfoltak, cikiztek, mert csendes srác voltam..Akkor bántott,de suli után nem érdekelt. Olyannal barátkoztam,aki szintén ilyen csendes volt.

Más kérdés, hogy két barátom is eltűnt évek alatt,mert csak a családja és a hisztis felesége kötötte le.

Most magamban vagyok,de mivel nem utálom magamat,így egész jó ez a világ :)

Nincs párom, nincs barátom- erővel nem keresem, ha jön,jön, ha nem, akkor nem.

Egyébként pedig én úgy állok hozzá, akinek nem tetszem,ne nézzen rám, vagy ne szóljon hozzám . Így állok másokhoz is, de senkihez sem undorral...

Fel a fejjel,még fiatal vagy bízz abban de tényleg, hogy ez megváltozik.De ne legyél ilyen kaktuszka, mert akkor tényleg elkerulnek az emberek !

2022. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manócska1 ***** válasza:
ha gondolod írj privit,kizárólag barátkozásd céljából.párkapcsolatban élek
2022. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!