Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki 2 hete nem nézte...

Ha valaki 2 hete nem nézte meg az utolsó üzenetem, próbáljak még írni neki, hívni esetleg, vagy valami?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy nem szerelmi kapcsolatról, hanem barátságról van szó.

Mikor utoljára beszéltünk minden rendben volt, ugyanúgy dumáltunk, mint mindig. Majd írtam neki egyik nap reggel, aznap délután, és a következő nap reggelén, meg sem nézte az üzeneteket. Ezután már úgy éreztem, majd keres, ha ráér vagy szeretne beszélni.

Viszont mostanra elkezdtem agyalni, vajon nem bántottam-e meg, vagy nem történt-e vele valami baj.

Szerintetek írjak neki valamit, vagy tök hülyét csinálok vele magamból?



2022. márc. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Telefonhívás?
2022. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ignorál, figyelmen kívül hagyja az üzeneteid.
2022. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan mért tenné, 2-es, ha semmi összeveszésük nem volt?
2022. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ahhoz összeveszni.

látszik hogy nincs ebben tapasztalatod :)

2022. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Az indoklás nélküli lehúzásom helyett mondjuk informatív választ is adhattál volna, én nem tudok elképzelni olyan okot, amiért egy konfliktusmentes barátságban az egyik két hétig ignorálja a másikat.
2022. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Higgyétek el létezik ilyen, hogy valaki semmi ok nélkül ignorálja a másikat. Velem is előfordult ilyen, hogy még ő írt aztán válaszoltam neki, majd láttamozni se láttamozta az üzit úgy hogy hetek teltek el (és azóta is "várom" válaszát).

Gondolom biztos az ilyeneknek akik ezt csinálják, érdekek fűzik a másikhoz. Ha már ennek vége szakad, akkor eldobják a másikat mint egy használt szalvétát.

2022. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!