Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen megbízható penfriend...

Milyen megbízható penfriend oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Az angolom szinten tartása, frissítése végett keresek penfriendet.


Viszont az ilyen nagyon nyílt oldalakon állandóan jönnek a pénzkéregetők-amerikai katona voltam, az araboknál rekedtem és kellene pénz, stb. Undorító.


Vannak normálisabb oldalak?



2022. márc. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Penpal
2022. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Interpals.net
2022. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Slowly
2022. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem "nyílt" oldalakat kértél, én mégis ajánlanék egyet: Omegle. Ha szerencséd van, simán kifogsz egy olyan embert, akivel hosszabb távon is fenn tudsz tartani egy levelezőtársi kapcsolatot. Nekem Ohio-ból volt sokáig egy ilyen ismerősöm, csak aztán egyéb okokból megszakadt a kapcsolat 2 és fél év után. Sőt, barátnőm is onnan lett, akivel még találkoztunk is élőben. Igaz, mindezekhez az kell, hogy rászánj legalább egy napot, mert sok a suttyó...na, meg az ilyen hülye botok...
2022. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hellotalk nevű appot használtam sokáig.
2022. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!