Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért keresik az emberek...

Miért keresik az emberek mindenhol a barátokat, ha egyszerűen semmi szándékuk találni is, vagy ápolni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

***A kérdés nem rólam szól, nem kérek semmilyen tanácsot, szimplán tűnődöm.***


Azt figyeltem meg h az emberek imádnak bebújni a telefon, gép mögé, viszont az mégse annyira kényelmes, csak kéne társaság, de ha ki is bujnak a kis buborékukból (már ha megteszik) alig várják h visszamehessenek oda. Ennek igy mi értelme? Általános a szocfóbia és a paranoia? Nehogy bántson valaki? Vagy ha teljesen világos h jószándékú a másik, akk is bele kell magyarázni h bántani fog?


2022. márc. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, és fontos kérdés:). Számomra kérdés az is, hogy mit nézegetnek a telókon? Lehet, hogy mással épp tartják a kapcsolatot, csak az elektromos térben.

Én alapból nem megyek bele barátkozásokba, mert pont azért, amit írtál: kihalnak, meg nincs is nagyon értelme. Amit "én" átéltem, azt hiába mondom el a másiknak, ha az nem volt ott, így ő nem tudhatja, mit éreztem akkor. Mindenkinek megvan az élete, így egy "Hogy vagy?" semmit sem ér.

2022. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telefon mögül kényelmesebb és biztonságosabb. Nem kell kimozdulni otthonról, onnan írkálnak ahol éppen kedvük tartja. Akár a wc-n ülve elűzik az unalmat. Mindig van, aki szórakoztassa őket, de csak akkor amikor nekik kényelmes. Ha nincs kedve válaszolni, majd megteszi később. Időt nyer, hogy kitalálja hogyan folytassa a beszélgetést. Ezek személyesen nem megoldhatók. Plusz írkálva bárki bármit ki mer "mondani". Nem kell a szemedbe néznie mikor hazudik magáról, sem akkor amikor szégyenletes dolgot árul el.

Bújkálnak és csak elméletben bátrak.

2022. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez szánalmas
2022. márc. 17. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az. De akkor is ez van. Ennél csak az rosszabb, amikor ott ül egymás mellet néhány barát, vagy egy pár este a kanapén és ahelyett, hogy egymással foglalkoznának, idegeneknek írogatnak. Képtelenek elszabadulni a kitalált kis világukból, amit megálmodtak maguknak az éterben. Ott mindent szabad, annak mondod magad aki lenni akarsz, nem kell szembenézni a csúf valósággal. Pedig az élet itt van ám kint, csak részt kéne venni benne és nem egy álvilágban bújkálni saját maguk elől.
2022. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem barátot keresnek. Azt keresik akivel megoszthatják a mocskos kis titkaikat. Barátságnak álcázzák közben kihasználják a többieket. Titokban üzengető gyáva férgek. De ugye milyen izgalmas fantáziavilágot megosztani titokban? Nem kell tudnia senkinek lehet az alvó barátnő mellett flörtölgetni és röhögni a háta mögött hogy milyen kis naiv butuska. Törjétek csak össze a lelkét mindnek aztán csodálkoztok hogy annyi incel marad.
2022. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!