Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátodnak tartott embertől...

A barátodnak tartott embertől rosszul esne egy ilyen?

Figyelt kérdés

Elmeséled online milyen napod volt, mire azt írja vissza lusta vagyok írni, majd hívlak.

És csak akkor hív, amikor kérne valamit, utána meg teljesen eltűnik, mindenféle magyarázat nélkül. Ez amolyan le vagyok koptatva?

Nekem nagyon rosszul esett, főleg, hogy rengeteget segítettem neki, kedveltem és nem adtam okot semmi ilyenre. Ő akármikor üzent, akármit, én mindenre reagáltam vagy elnézést kértem, ha nem tudok, csak később vagy legalább a kis emojikat használtam, ha jobb valaszom nem akadt.



2022. márc. 22. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Többet nem barátkoznêk vele.
2022. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
😝😝😝
2022. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem esne rosszul, mert nem zargatok senkit azzal, hogy milyen napom volt, mert lehet, hogy épp rá sem ér, illik előbb valahogy bevezetni, szia, hogy vagy, van-e egy kis időd beszélgetni, nem in medias res belekezdeni a saját nyűgjeid, élményeid előadásába, mikor lehet, hogy van épp jobb dolga is.
2022. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as ennyire nem reszleteztem, de napi szinten beszeltunk, irkaltunk es kolcsonosen kerdeztuk egymast hogy van es mi a helyzet ezzel vagy azzal. Elotte epp ő keresett, és jeleztem még nem tudok írni, de majd mesélek. Szóval azért kellemetlen ez az egész. Tehat nem in medias res volt. Nekem egyebkent meselhetsz a napodrol kerdezes nelkul is, ha csk a haverim vagy anelkul is.
2022. márc. 22. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudhatod mi történik épp vele, mikor írsz rá. Egészségesebb lenne inkabb személyesen talalkoznotok, mint irogatni állandóan. Így előbb -utóbb elhalhat a kapcsolat. Szemelyesen a szemébe tudsz nézni normálisan, látod a reakcióit, abból többet le tudsz szűrni, mint így.
2022. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-os sokat talalkoztunk. Heti minimum 3 alkalommal. És akárhogy erőltetem a memóriám nem veszekedtünk, nem bántottam meg vagy ha igen, akkor szuper pókerjátékos és mosolyogva fogadta.

Igaz vége van a járvány szezonnak és elsősorban akkor keresett, ha segítsegre volt szüksége. Gondolom most már rendben van és nem tart igényt az ugráltatásomra (bocs ezt csak most gondolom, korábban ilyet nem feltételeztem soha róla😢 Csak tegnap láttam vígan posztolgat mennyi felé jár, milyen programokra jelentkezett, amiket korábban velem beszélt meg, hogy menjünk együtt.)

Végül is ilyenért kár, én vagyok úgy látszik a rossz emberismerő.

2022. márc. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!