Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez az egész? Zsarolhatják...

Mi ez az egész? Zsarolhatják valamivel?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk barátnők, ismerjük egymást már vagy 10 éve. Az egyik közülük az utóbbi időben nagyon meghízott. És nem túlzok. Velem hasonló alkatú volt (én 53 kiló vagyok), és a tegnapi bulin arról panaszkodott, hogy nagyon el van keseredve, mert reggel a mérleg már 100 kilót mutatott.

Telt az este, és azt vettem észre, hogy az egyik barátnőm írja a másiknak, hogy

"nekem is panaszkodott, hogy már nagyon kövér.. azt kérdezte abbahagyhatja-e?"

"haha"

"nem"


Nem akartam elhinni. Beszéltem mindkét féllel, puhatolóztam, természetesen mindenki terel, senki nem mond semmit. Mi ez az egész? Megzsarolhatták valamivel, hogy hízzon?


2022. márc. 25. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de te nem próbáltál vele óvatosan beszélgetni? Mi változott, miért, stb.
2022. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
MEgint a feeder téma...???
2022. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha igaz... hát Isten óvjon az ilyen barátoktól. Akkor ezzel a két személlyel megszakítanám a barátságot örökre, és a "kövér" mellett lennék, segítenék neki, stb.

De aki egyik barátjukkal így kicsesznek, azok többi barátjukat sem kímélnék.

2022. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!