Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak, hogy mindig...

Mi az oka annak, hogy mindig engem hagynak ott?

Figyelt kérdés
A párkapcsolataimban mindig én szakítok a pasikkal, viszont a barátságaimban mindig engem hagynak ott. Már egyetlen barátnőm sincs. Ennyire szarember lennék? Nektek vannak igazi barátaitok?
2022. ápr. 2. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, nem megfelelő körben keresgélsz.

Tudod, sokak vannak, akik szeretnének valamilyen körhöz, klaszterhez tartozni, azonban megjelenésük és viselkedésük egy egészen más körbe predesztinálja őket.

Tudod, minél inkább be akarsz integrálódni egy adott körbe, annál több "szabályt" kell betartani.

Lehet, ezeket a csoportszabályokat nem tartod be, ezért szelektálódsz ki.


Üdv

2022. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy te is "ott szoktál hagyni" barátokat, vagy nem viszonzod valaki közeledését, de mivel az illető egyáltalán nem fontos neked, észre sem veszed. A barátságok nem olyan egyértelmű játékszabályok szerint alakulnak, mint a párkapcsolat, úgyhogy gyakran előfordul, hogy az egyik fél úgy éli meg, hogy őt dobták, a másik pedig úgy, hogy egyszerűen csak kölcsönösen ellaposodott a barátság.
2022. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!