Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazibuliba meghivott egy...

Hazibuliba meghivott egy baratom. En no,o ferfi. En vinnem magammal egy baratom,mire o azt mondja,hogy nem jon,mert ot nem a hazigazda hivta?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek?

A hazibulik mindig hgy epulnek fel,h 1 meghivott visz meg magaval tobb embert. A hazibuli nem egy temetes. Vihetsz kb barkit,akirol ugy gondolod,h jol erezne ott magat. Lazan kell venni szerintem.


Ti mi alapjan visztek ilyenkor magatokkal vkit? Megkerdezitek vagy kepet kuldtok rola a hazigazdanak?

20-30-as korosztaly.


2022. ápr. 6. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy küldök képet! A házibuli nem szórakozóhely van létszámkorlát, ha csak 10-en férnek el, akkor nem hívhat mindenki 2-3 embert, mert 30-an nem férnek el, sokkal hangosabbak, nem készül rájuk a házigazda sem anyagilag, sem logisztikailag, sem sehogy.

Alap, hogy megkérdezed, hogy vihetsz -e magaddal valakit, és még lehet, hogy megkötések is lesznek, pld. hogy milyen nemű legyen.

2022. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy 2 személyes "buliba" hívott.
2022. ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de az én lakásomba számomra ismeretlen egyén NEM jön és kész, csakis az, akit én hívok meg. Nem szabad minden idegenben automatische megbízni, mert nem szokott jól elsülni.
2022. ápr. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még ilyet nem hallottam, hogy hàzibuliba mindenki visz akit akar. Legfeljebb kis iskolàsok, amikor nincs még baráti kör. Alap, hogy megkèrdeznèm, hogy a baràtomat vihetem e. Én se mennèk olyan helyre ahová nem hívtak. Egyetèrtek a többiekkel. Ha nekem a lakàsomba 20 ember fér, mind hozna 1-2 főt, hova is tennèm őket?...
2022. ápr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a kérdező sem a házigazda által lett meghívva, ezért úgy tűnik, hogy lehet új embereket hívni. Persze van létszámkorlát, meg hasonlók, de ahogy leírtad a dolgokat nekem elég gyanúsnak tűnik a helyzet. Ha csak 1 valakit ismersz és nem vihetsz magaddal senkit, akkor azért az fura. Mennyire ismered (mennyire bízol), abban aki elhívott? Illetve hányan lesztek összesen?
2022. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat mindenkepp meg kell kerdezni a hazigazdat, nem csak ugy random idegent vinni.a lakasara. En pl nem szivesen engedek idegent max ha jo csaj es szingli vagyok epp. Volt h en akartam vinni idegent, de a hazigazda egybol mondta h ismeretlen nem johet
2022. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem etikus úgy magaddal vinni bárkit is egy ilyen helyre, hogy nem hívták!

Én soha többé nem hívnálak, ha megtennéd ezt velem, - sőt, lehet, hogy már az érkezéskor el is küldenélek a hozott emberrel együtt!

2022. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Téged sem hívtak mèg sok buliba szerintem. Nem, nem úgy épül fel, ahogy te gondolod. Akit meghívnak, azt ismerik, tehát téged! Te semmilyen idegent nem vihetsz csak úgy a házigazda megkérdezése nélkül.

Nem is értem hogy gondolod, sosem hallottam még ilyet.

2022. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
5-ös, te mit olvasol? 🤦🏼‍♀️
2022. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Shaddark ***** válasza:

Ugyanazt feltehetően mint én is, mert nekem is gyanús a dolog.

Nem a házigazda a barátja, a meghívó egy pasi, aki őt vinné, nyilván (ezek szerint csak szerintem és 5ös szerint) párkapcsolati vagy egyéb "hátsó" szándékkal. Bár lehet elölről is jó neki...

2022. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!