Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom az utóbbi időben megváltozott (családi okok és egészségügyi okok miatt). Hirtelen haragú és elég agresszív lett. Nem merek már mondani neki semmit, mert félek a reakciójától (még sose bántott amúgy).

2022. ápr. 15. 12:26
 1/10 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten
2022. ápr. 15. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
talán jobb ezzel szembesíteni és ha nincs javulás, akkor elgondolkodni ezen
2022. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Jól érzed magad a társaságában? Nem.

Akkor miért kellene szenvedned vele?


Esetleg futhatsz egy kört azzal, hogy elmondod neki, hogy nagyon megváltozott

2022. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ha legjobb barátod és amúgy még mindig kedveled akkor szerintem ne egyből. Szóval attól függ mit jelent ez még neked, mit akarsz a jövőtől.


Esetleg elmondhatod neki, hogy milyen ez neked, mit vált ki benned. De ha meg nem olyan már a dolog, hogy akár ezt el tudnád mondnai, akkor nehéz. De azt is lehet, hogy csak tartasz távolságot kicsit, szóval hogy nem keresed annyit, de nem zárod a dolgot teljesen, aztán majd az idő hozza, hogy merre alakul.

2022. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A barátság felelősség is, és a barátod láthatóan bajban van. Mindenkép a közeledést javasolnám, még ha nehéz is.
2022. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Én is így gondoltam, köszi a választ!
2022. ápr. 15. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:

#2 köszi a választ


#3 de, jól érzem magam a társaságában, csak az a baj, hogy egyik nap irtó aranyos, kedveseket ír, másnap meg nagyon bunkó és teljesen kiszámíthatatlan, milyen a kedve:(

2022. ápr. 15. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:
#4 amikor ezt mondom, mindig bocsánatot kér, azt mondja, hogy megpróbál rá figyelni, nézzem el neki, mert most nehéz az élete, de minden rendbe fog jönni.
2022. ápr. 15. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 szerintem akkor kár lezárni. én negyven felett vagyok és vannak nagyon régi barátságaim, és szinte mindben voltak durva korszakok. szóval a végén valahogy nem ez számít, hanem, hogy van e még út tovább onnan is. és van amikor van, van amikor nincs. ezt mindig te érzed majd. szerintem a barátság is egy érzület. néha az ember azt is tovább kedveli, akivel nagy összezördülések vannak. de néha meg ettől megszűnik az érzület és úgy érzi, hogy nem akar már arra menni vele mégha ha sok minden kötött is össze. néha meg az élet visz egész más irányba végleg. úgy is hogy kedveljük egymást.


szóval szerintem halgass magadra. de akit kedvelünk ott szerintem akkor is jobb nyitva hagyni az ajtót, ha épp nem olyan a helyzet. meg az is simán megtörténhet hogy a másiknak hirtelem más dolgok lesznek fontosabbak mint mi és ez is tud nehéz lenni, de lehet neki épp az az útja, pl egy csaj, vagy egy feladat. de aztán esetleg megint változik az élet. stb.

2022. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megéri neked a küzdelmet ez a barátság, akkor tarts ki mellette, valószínűleg "visszaváltozik" ha a lelki mélypontot okozó dolog eltűnik/feldolgozza.
2022. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!