Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még ennyi idő után...

Lehet még ennyi idő után esély "összecsiszolódni" velük, vagy ez a hajó már elment?

Figyelt kérdés

Az egykori gimis osztálytársaimról van szó, annak idején bár nagyon szerettem a gimit, de akkoriban még jóval visszahúzódóbb, antiszociálisabb voltam, sokkal kevesebb önbizalmam volt meg magamra is kevesebbet adtam, szóval alapvetően ugyan jól kijöttem az osztálytársaimmal de nem alakult ki velük nagyon szoros kötelék. Aztán egyetemre mentem, majd több éve betegséggel küzdök, szóval le voltam foglalva, de az utóbbi 1-2 évben már egyre többször eszembe jutottak, most meg pár hete volt osztálytalálkozó, és ott jöttem rá hogy nagyon hiányoznak és hogy amúgy mennyire kedveltem őket, milyen jó emberek és jó társaság, azok is akikkel keveset beszéltem anno.

Az a gond hogy 7 év eltelt érettségi óta, sokan már máshol laknak, dolgoznak, sokan vannak akik már házasodni is fognak idén vagy jövőre, szóval nem tudom, ennyi idő után van még esély rá hogy ha nem is mindenkivel, de legalább pár emberrel komolyabb kapcsolatot alakítsak ki, kvázi mintha új ismerős lennék nekik, vagy ennyi év után és ilyen előélettel erre már nincs lehetőség? Volt valaki hasonló helyzetben?



2022. ápr. 19. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet!

Lehet mások is vannak úgy, hogy lemorzsolodtak róluk a barátok, ezért keresik a múltbol az embereket, mert jó kiindulópont lehet a közös emlék, sztori.

A lényeg, hogy általában azok a kölcsönösen jó barátságok amik valami közös cél felé irányulnak. Ez lehet az is hogy szerettek együtt szivarozni holdtoltekor, de valami legyen. Szóval ha van valami hobbid vagy sportod az jó közös terep.

Remélem jól sül el, nehéz felnőttkorban jó társaságot kialakítani.

2022. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!