Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok vele osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Ket haverommal tervezek osszekoltozni szeptembertol egyetem miatt. Egy masik haverom is erdeklodott iranta. Nos errol a sracrol azt kell tudni, hogy tud nagykon kellemetlen lenni, pl ha elmegyunk hb-ba, o sosem hoz semmit, mert “mas majd visz ugyis”, ha marad pia o azt hazaviszi, arrol nem is beszelve, ha meghivom valamire akkor sosem hiv vissza stb.

Nagyon sokat tud dramazni a legkisebb hulyesegeken. Rajtam kivul nincs sok baratja es az ilyen viselkedessel ra is szolgal sokszor. A ketto haverom kozul az egyik ki nem allhatja a masik megturi.

Ha rakerdez, hogyan mondjam meg neki, hogx nem szeretnek vele lakni, mert latom magam elott milyen lesz.

Velem altalaban jo arc es kedves bar sokszor elgondolkozom rajta miert is baratkozom vele.

Ti mit tennetek?


21/f



2022. ápr. 19. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén, hogy úgy érzed, neked problémát jelentene a vele való együttélés. Ha kérdezi, miért, sorold fel neki ezeket az eseteket. Ha megsértődik, akkor csak nyersz rajta.

Mert ahogyan elolvastam a kifejtésedet, én se értem, miért haverkodsz vele.

2022. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy már másokkal megbeszélted az összeköltözést.

Amúgy meg az ilyen kapcsolatokat le kell építeni tudatosan, az ember saját érdekében is, mert csak az energiát szívják és idegeskedni lehet csak miattuk. És az ember a kevés szabadidejét miért is töltse olyasvalaki társaságában, aki lehúzza az embert meg kellemetlen?

2022. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést vagy foglald neki össze.
2022. ápr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván őszinte nem akarsz lenni, szóval mondd azt, hogy három szobás a lakás, nincs több hely (az egyetemet pedig végig akarjátok dugni, szóval közös szoba nem játszik)
2022. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!