Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ez a érzés hogy...

Normális ez a érzés hogy segíteni akarok valakin?

Figyelt kérdés

Közös hobbi révén megismerkedtem valakivel aki emlékeztett nagyon a fiatal kori magamra és öszintén beszélt magáról hogy mennyire magányos nincsenek barátai rosszul érzi magát egyedül és néha depressziós érzései vannak. Ez bennem hatalmas szimpátiát keltett és mondtam ne aggódjon ezentúl nem lesz magányos mert hozzám majd mindig tudd szólni és leszek barátja. Ami meglepett mert eddig én mindig egyedül szerettem lenni de valahogy nagyon megérintett mert én is olyan voltam jó pár évvel ezelőtt mint ő, szóval nem tudom mennyire normális hogy önzetlenül segíteni akarok valakin hogy jobban érezze magát, időt tölteni hogy ne legyen annyira magányos.

Lehet normális érzés?



2022. ápr. 6. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normális
2022. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Ez egy normális világban alapvető. Nagyon becsülendő, hogy neked ilyen érzéseid vannak és segítesz neki, illetve hogy ő javítani akar a helyzetén azzal, hogy elfogadja a segítségedet.


Én ugyanígy cselekedtem, engem eldobtak az ilyen illetők, és magukba fordultak.

2022. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon is emberi érzés, örülök, hogy vannak még ilyenek. Én mindig is szerettem idősebbekkel barátkozni + néptáncolok, ahol nagyon keverednek a korosztályok, szerintem ez normális. Nem tudom, hogy milyen neműek vagytok, vagy mekkora a korkülönbség, esetleg annyit tudnék neked tanácsolni, hogy ne kerülj félreérthető helyzetbe vele, de nekem is voltak már ilyen kapcsolataim, sok önbizalmat tud adni. <3
2022. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!