Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok barátkozni vele?

Nem akarok barátkozni vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy regi baratnom, osztalytarsak is vagyunk,tobb kozos lany baratunk van az osztalyba, sajnos velem sokszor gyoker, mi sokat voltunk egyutt sulin kivul is, velem szembe tobb mindent meg enged maganak mint a tobbiekkel, nekem ez a stilus nem jon be, ha jelzem hogy nem oke, akkor a valasz:jaj ugyan mar mit kenyeskedsz stb,a tobbi lanyok inteligensebbek, kedvesebbek, mit lehet tenni? Mert en arra jutottam kb semmire.. De hatha ti tudtok okosat mondani?

2022. jan. 23. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit ahogy írod, ő ilyen. Nem az a gond hogy különbözőek vagytok, hanem hogy tesz a fejedre és nem tisztel.


Ne tölts vele időt ha nem akarsz, senki nem kényszerít rá.

2022. jan. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.. Csak együtt vagyunk a közös barátokkal el nehezit a dolgokon
2022. jan. 24. 09:27
 3/6 anonim válasza:

Nekem is volt néhány ilyen ismerősöm, valamelyikkel könnyen megszakítottam a kapcsolatot, de akit ki kell birnom próbálom a jó oldalát nézni és ha bármi lenne akkor mondom neki hogy kicsit fogja vissza magát mert nem akarom hogy így engem csesztessen, és általában akkor abbahagyja, de ha nem akkor másik témát hozok fel és mondom hogy ez nekem kényes téma. Az is be szokott válni hogyha megpróbálom kerülni egy ideig és nagyon "megharagudni" rá és utána vissza szokta fogni magát


Remélem segítettem!:)

2022. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, hasznosat írtál 😊
2022. jan. 25. 16:16
 5/6 xp ali ***** válasza:
Azért veled teszi meg, mert veled megteheti. A lányok a másik háta mögött szoktak áskálódni. Lehet h mások is utálják, tudd meg. És akkor könnyebb kirakni a közös csoportból. Ha meg téged utálnak, akkor ideje menni. Sokszor épp azért utálnak, mert jobb vagy náluk.
2022. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, tobb mint 2 honapja elkezdtem hanyagolni, kerdezte mi az oka, meg mondtam, es azt is hogy massal jobban erzem magam, es itt meg is szakadt a kapcsolat.
2022. aug. 4. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!