Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valójában mégsem jövök be neki?

Valójában mégsem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Volt nem rég egy buli, ahol megismerkedtem egy sráccal. Tesómmal és barátnőivel mentünk egy srác lakására ahol kicsit alapoztunk. Eleinte általában csak csendes megfigyelőként voltam jelen, kicsit frusztrált is voltam, de végül csak elkezdtünk dumálgatni. A nap végére eléggé feloldódtam a társaságában, és említette is, hogy nagyon crushol engem. Először hallottam ezt a kifejezést az én kontextusomban 😅 ahogy beszélgettünk elég sok mindenre azt mondta, hogy adná, ha ide meg oda mennénk és hasonlók. Nagyon szimpi lett, és rájöttem, hogy egy hozzá hasonló csávót végre eltudnék képzelni magam mellé.

Próba cseresznye alapon pár napra rá megkerestem instán /fb-on, be is jelöltem, hátha kedve támad rám írni. Nos, nem tette :"D nem nagy tragédia, de azért nem bántam volna. Lehet csak azért viselkedett így, hogy feloldodjak? Bár lehet hülye kérdés, mert ha annyira szeretne bármit is csak írna, főleg ha én megtettem az első lépést azzal, hogy megkeresem.

Írnék én is neki szívesen, de nem akarok tapadós, vagy levakarhatatlannak tűnni.

Mit tanácsolnátok?



2022. ápr. 20. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy köszönj rá.


29/F

2022. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
van, akit jobban crushol mint téged
2022. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Shippelte a crushját a csávó?
2022. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most mást crushol szanaszét épp. De amint kiszáll a másik kanca vaginájából, akkor te következel.


Viccet félretéve. Te jelölted be, akkor te írj neki. Engem is ha bejelöl valaki biztos, hogy nem írok neki. Majd elmondja mit akar. Ha nem ír egy hét múlva sem, akkor kuka.

2022. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt részegen könnyebb odalenni valakiért. Másrészt meg ez a bejelölöm, mert akarok valamit de lapítok ez nagyon dedó.
2022. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 köszi! Bepróbálkozok, írok neki 😄


#4 lehet, mivel semmi nincs köztünk azt csinál mindenkivel amit akar. Látom azért a rosszindulat nálad is nagyon bejövős.


Én ha ismerek valakit és szimpatikus, bejelöl nem törlöm csak mert nem írt nekem. Vannak olyan barátnőim akikkel még soha nem beszéltem messengeren.


#5 egyikünk sem volt részeg. Alapjáraton én egy fröccsön kívül többet nem szoktam inni, bárhová is megyek. A buli nem egyenlő a beb@száss@l :"D

Dedó, nem Dedó azért kérdeztem mert, én egyáltalán nem vagyok aktív ezeken a platformokon, és nem akarok tolakodó / vagy nagyon rámenős lenni.

2022. ápr. 20. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tragédia.

Ha engem bejelöl egy csaj előző napról- ami ritka 😆 - és ő nem ír rám, akkor írok én.


Pláne, ha előző nap egész jót dumáltunk.

Ha eddig nem írt volna, írj neki.

2022. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... Én anno ráírtam egy bizonyos srácra, aki tetszett nekem. Azóta az változott, hogy nekem már nem jön be, viszont képtelen vagyok levakarni magamról. Szóval nálam ez ilyen nagyon viccesen alakult.

Írj rá te is. Ha válaszol, akkor már mehet is minden tovább, ha meg nem, akkor tényleg biztos lehetsz abban, hogy nem gondolta komolyan a dolgot.

2022. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki, örült neki, találkoztunk, de rájöttem, hogy nem passzolunk így maradunk haverok :"D
2022. máj. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!