Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha javasolunk egy programot...

Ha javasolunk egy programot mi okból módosítja azt a màsik személy?

Figyelt kérdés
Úton voltam,múlt héten hallottuk egymàst és mondtam mikortól érek rà,mert az út utàn nem lesz energiàm.Erre ő ír és arra a napra javasolt programot amikor visszaértem az útról.Javasoltam két màsik napot.Mondtam neki a vasàrnap màr jó.Ma írok üzenetet màs okból erre írja azt is vasàrnap egy rokonahoz megy lehet- e màsik nap.Javasoltam màsik napot az most elvileg jó neki.Múlt héten mikor beszéltük az utat mondtam màr a szombat is jó akkor írt pàróra múlva az mégse jó most jut eszébe csalàdi program lesz.Nem egyszer volt ilyen módosult program màr legalàbb hàromszor.Lehet akàr véletlen egybeesés is,de nem biztos hogy az.Vagy manipulàció,vagy bizonytalan az illető.Nem igazàn tudom hova tenni.Vagy úgy gondolja amikor neki kedve tàmad talàlkozni és nekem jó akkor talàlkozunk,ha én indítvànyozom akkor lehet nem vagyok prioritàs.Amúgy figyelmes,érdeklődő.Sok közös hasonlósàg van közöttünk.Nem férfi női kapcsolat.
2022. ápr. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert megteheti. Eljátszotta az esélyt, mond meg neki hogy ha akar találkozni neki kell jönnie. Spoiler: nem fog.
2022. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem túl szervezett az élete, erre gondolnék. Másrészről a családjával, rokonaival szemben nyilván nem vagy prioritás, nem is értem ezzel kapcsolatban miért sírsz.
2022. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora zagyvalékot, öcsém...
2022. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es nem sirok.Csak az furcsa,hogy raszervez programot arra amit megbeszélünk.

1-es ezert is nem mentem bele azonnal a talalkaba,meg mondtam neki elozoleg amikor hazaerek az a nap nem jo.Egyebkent lelkileg nem olyan jo passzba van.De ez nem ok,hogy huzogasson.

2022. ápr. 22. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Hülyére vesz.
2022. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amikor nincs jobb dolga, kedve tartja, kedvet kap, akkor jóljön neki, hogy elő tud rántani téged a zsebéből, de egyébként különösen nem érdekled. Csak azért beszélget veled, hogy előránthasson, amikor nincs jobb programja -szerintem.
2022. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os az nem kizart bar eloben nem ugy tunik,de az uzenetei elgondolkodtatnak...lehet ha nincs senki neki ez igy jo,ha meg van akkor akar felre is tesz.Lehet nem jol latom,majd tudatosabban figyelek es teszek vele probat.Ha megint rugja a megbeszelt programot tobbet nem leszek hajlando talalkozni,mindig ugy jon ki az van felrugva amit en javaslok.
2022. ápr. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!