Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vágyom arra, hogy átöleljem a...

Vágyom arra, hogy átöleljem a barátaimat. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Akiket szívesen megölelnék, szintén fiúk. Nagyon kedvelem, szeretem őket és hálás vagyok, hogy az életem részei. Vágyom arra, hogy megöleljem őket és akár alvás közben is szívesen átölelném őket, ha úgy adódna, viszont nem valószínű, hogy meg merném tenni, mert félek, hogy félreértenék, szexuális közeledésnek értelmeznék. Bár ezek mégis intim elképzelések, ez számomra beleférne egy barátságba, azonban ennél több már nem.

Ezek a vágyak minden bizonnyal azért alakulhattak ki, mert azelőtt nem nagyon voltak fiú barátaim és a barátságuk komoly pozitív hatással volt az életemre, amiért hálás vagyok, nem akarom elveszíteni őket. Mit gondoltok, ez normális? Mit tegyek?


2022. ápr. 24. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Van 5 szeretetnyelv, valószínűleg neked az egyik legerőseb szeretetnyelved az érintés. Ez nem baj.
2022. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!