Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vágyom arra, hogy átöleljem a...

Vágyom arra, hogy átöleljem a barátaimat. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Akiket szívesen megölelnék, szintén fiúk. Nagyon kedvelem, szeretem őket és hálás vagyok, hogy az életem részei. Vágyom arra, hogy megöleljem őket és akár alvás közben is szívesen átölelném őket, ha úgy adódna, viszont nem valószínű, hogy meg merném tenni, mert félek, hogy félreértenék, szexuális közeledésnek értelmeznék. Bár ezek mégis intim elképzelések, ez számomra beleférne egy barátságba, azonban ennél több már nem.

Ezek a vágyak minden bizonnyal azért alakulhattak ki, mert azelőtt nem nagyon voltak fiú barátaim és a barátságuk komoly pozitív hatással volt az életemre, amiért hálás vagyok, nem akarom elveszíteni őket. Mit gondoltok, ez normális? Mit tegyek?


2022. ápr. 24. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, én is így vagyok vele.


Csak nekem sajnos nincsenek fiú barátaim, akiket megölelhetnék :(

2022. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Normális, csak tényleg vigyázz rá, nehogy félreértsék.
2022. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező szerintem mi rokonlelkek vagyunk! 😊😊🤗🤗


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__11711..


Én írtam ezt a kérdést.

2022. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

100%osan normális, sőt!

Én már is imádlak téged!

Légy továbbra is ilyen. Leszámítva, hogy nem beszélsz velük, és nem valósítod meg a vágyaidat.

2022. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális, a lányok is szokták egymást ölelgetni. Valószínűleg te érintéssel mutatod ki a szereteted. Ha nem akarod hogy félreértsék ragaszkodj a tipikus "férfias" testi érintkezéshez, mint a váll átkarolás, meg a hátveregetés :)
2022. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező én is megölelnélek. 🤗😊😊 25/F
2022. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Engem megöleeeelsz??? 🤗🤗🤗
2022. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg, kérdező?
2022. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, legfeljebb ölelkezéseket tudnék elképzelni fiúkkal, párkapcsolatot lánnyal szeretnék.
2022. ápr. 28. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Fiúknak is lehet szeretetnyelvük az ölelés. Én lány vagyok, mégis végigölelem a barátnőimet, pedig nem vagyok leszbikus. Fiú ismerőseim is meg szokták ölelni egymást, mersze csak fiúsan, vállveregetve.
2022. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!