Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illik ezt megkérdezni...

Hogy illik ezt megkérdezni (többi lenn)?

Figyelt kérdés
2016-ban couchsurfingen találkoztam egy amerikai sráccal, akivel összebarátkoztunk, elvittem városnézni, habár elszállásolni akkor nem tudtam. Azóta is tartjuk a kapcsolatot facebookon, szülinapokkor, stb. beszélünk. Tavaly novemberben láttam hogy végre talált barátnőt, nagyon örültem, ha már annyi évig szingli volt (itt Budapesten is a magyar lányokat dicsérte, meg panaszkodott a szingliség miatt). Gratuláltam is hozzá chaten, stb. Most látom hogy holnap lesz a szülinapja és már egyedülállónak van bejegyezv 4-5 hónap után. Engem érdekelne mi történt, meg minden, így amikor felköszöntöm, hogy kérdezzem meg. Egyáltalán, meg illik kérdeni? Nem tudok, amerikaiaknál hogy illik.

2022. ápr. 24. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Elhívod magadhoz egy igazi couchsurfingelésre. Aztán elmondja.
2022. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti évente 2x beszéltek, akkor sehogy ne kérdezd meg.
2022. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntsd fel, és kérdezd meg, mi újság vele mostanában. Ha akarja, akkor erre elmeséli, de ha nem, akkor egyelőre ne feszegesd a témát.
2022. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval személyesen esetleg? Remélem fogunk még talzni, sok közös témánk volt, mint írtam szülinap mellett amerikai ünnepeken is írok neki, stb. Illetve lájkolja a budapesti képeimet.
2022. ápr. 24. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így konkrétan ne kérdezz rá. Ahogy már írták, inkább érdeklődj általánosan és ő eldönti, hogy meg szeretné e osztani.
2022. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 24. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy most, nem írnál neki?Csak ha szülésnapján koszontenéd fel? Szerintem ha érdeklődsz iránta akkor vedd fel vele újra a kapcsolatot. Viszont ha nem akarsz semmit. ..Én nem kérdezném meg mitortent a kapcsolatával.
2022. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!