Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik megkérdezni a másiktól,...

Illik megkérdezni a másiktól, hogy mennyire szeret velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már nem szeretne beszélgetni és szeretnék ennek a végére járni. Én örülök neki, hogy társalog velem, de ha neki nem jó, úgy nekem sem
2022. ápr. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen nyugodtan kérdezd meg.
2022. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, kérdezd meg
2022. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*márminthogy kérdezd meg nyugodtan, és én abszolút megkérdezném, kellemetlenek lennétek a nyögvenyelős, érdektelen, másik számára unalmas beszélgetések,és én is nyűglődnék miatta folyton, ha azt érezném, hogy nem akar velem beszélgetni. Így, gha megkérdezed, mindkettőtökön segíthetsz. Mindketten ,,feloldozást" nyertek, ha ő nem kell, hogy tovább beszélgeseen veled adott esetben kényszeresen, téged pedig nem nyomasztana tovább az,ha őt nyomasztja.
2022. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, de általában sajnos hazudni szokott ilyenkor a legtöbb ember, hogy "jaj, neeem, persze beszéljünk" - hogy ne bántson meg, aztán kerülnek, vagy nyögvenyelősen odavetnek néhány szót kényszerből. Én ezt tapasztaltam. Egyszerűbb, ha nem keresed, kipróbálod, hogy nem kezdeményezel vele beszélgetést és ha ő sem, meg van a válasz.
2022. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.

Esetleg még abban tudnátok segíteni, hogy ezt a kérdést hogyan tudnám úgy feltenni, hogy ne értse félre?

2022. ápr. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!