Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megyek mindig bele? 17F

Miért megyek mindig bele? 17F

Figyelt kérdés

Osztálytársakról van szó. Magányos alkat vagyok, depresszióval, de vannak az osztálytársak, akikkel mindig beszélek mert a magánytól nem látok Ki. Vége mindig ugyanaz, ott hagynak a szarban, az egyik meg végig sérteget a kinézetem miatt. Sosem hívnak el sehova. Felőlük meg is dögölhetek. Sajnos én nem így viszonyulok hozzá. Mással nem barátkozok, az emberek gonoszak, és hozzám sem szól más.

Ráadásul aki végig sérteget szerintem langyi mert folyton tapizik és a boxerját mutogatja nekem felém fordulva ha nincs mögöttem más és úgy írogat..


Mit tegyek? Már megint úgy átverve érzem magam.



2022. ápr. 27. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy össze akar jönni veled, csak nem tudja, hogy kezdeményezzen.
2022. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
velem ne kezdeményezzen, és semmi bajom azzal hogy meleg de ahogyan viselkedik meg amúgyis, én heteró vagyok.
2022. ápr. 27. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt mondd meg neki, határozottan.
2022. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!