Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerhetnék meg egy németet?

Hol ismerhetnék meg egy németet?

Figyelt kérdés
A saját korosztályomban szeretnék jóformán (12-18) kíváncsi volnék hogy látják a világot, meg hogy senki ne akadjon ki, szerintem az egyik leghazaszeretőbb, keményebb nép. Volt, legalábbis. Van esetleg egy német fórum, ilyen jobboldali, mert kapcsolatot szeretnék ápolni. Ha valaki ismer egyáltalán egyet, tudna segíteni? Hogyhogy eddig nem sikerült egyetlen németet megismernem? Ez mással is megesik?

2017. szept. 24. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj ki németbe melózni.
2017. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Németországban vagy nyáron menj a Balatonra :D

Egyébként vannak nemzetközi levelezőoldalak, ott is lehet beszélgetni velük.

2017. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
interpals.net
2017. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én omegle-n ismerkedtem németekkel.
2017. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Negyedik, mondhatnék valamit? Írtam egy csajra, de rohadt liberális az oldal, lekorlátozták a fiókomat 1 g..is hozzászólás miatt. Most megint szenvedni fogok.
2017. szept. 27. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem te tuti csalódni fogsz a németekben. Nincs még egy olyan hülye agymosott banda a Földön :D

Csak mostanában kezd egyik-másik észheztérni, hogy rájuk szabadult az a rengeteg migráncs.

Pár éve még azért is kapásból lenácizott volna bármelyik, ha egyáltalán hazáról meg ilyenekről beszélsz, mert ezt tanítják nekik kiskoruktól fogva a háború óta.

2017. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.) Először is tanulj meg németül középfokon.

2.) Aztán tanulj még és tedd le a felsőfokú vizsgát is. Ha szereted a németeket akkor ez menni fog gyorsan. Ez kell ahhoz, h német ismerőseid és barátaid legyenek majd.

3.) Magyarországon leginkább Budapesten a (főleg a nyári) turisztikai szezonban futhatsz össze németekkel, akik turisták, de sok német itt tanul német nyelvű szakokon különböző egyetemeken és sokan vannak itt erasmus ösztöndíjjal is, ők angolul tanulnak. Ha már tudsz társalgási szinten németül akkor szólíts le egy szimpatikus németet és kérdezd meg ,h segítene e neked bármilyen formában németet gyakorolni, tovább fejleszteni.

4.) Kutass fel és használj ki minden lehetőséget, hogy kijuss a német civilizáció valamely területére: nyaralni, kirándulni, nyelvtanfolyamra, cserediáknak, ha majd főiskolás leszel akkor erasmus részképzésre, aztán szakmai gyakorlatra és esetleg dolgozni.


A németek a világ talán legtehetségesebb és szorgalmasabb emberei. Ezért is olyan irigyek rájuk sokan, és ezért is (a páratlan gyorsaságú fejlődésük és térnyerésük miatt) döntötte el a 19. századra úgy megerősödött háttérhatalom, hogy tönkreteszi őket. Ennek köszönhető a 2 világháború ellenük, és ennek köszönhető, hogy azóta is a legyőzőik irányítják őket. Ennek köszönhetően, a 2. VH óta tényleg erős agymosás zajlik náluk: éltem kint több évet, iskolába jártam ott, szóval láttam, hogy mi zajlik ott. Már óvodás kortól arra nevelik őket, hogy volt egy szörnyű háború az emberiség ellen, és mindent meg kell tenni az ellen, hogy ez megismétlődhessen, házi feladat: mindenki írja le, hogy ő maga hogy tudna tenni valamit, hogy ez ne ismé0tlődhessen meg még 1x a történelemben. És ez nem vicc, ilyenek vannak. Úgyh, ne csodálkozz, hogy ezek a mai németek már nem teljesen olyanok mint a régiek. De azért még van remény...

2020. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!