Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlen késtem fél órát a...

Véletlen késtem fél órát a találkozóról. Most már nem akar velem találkozni. Helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom,én srác vagyok és megbeszéltük hogy elutazom hozzá mert ő másik városban lakik.

Baleset miatt késett fél órát a buszom.

Mindig Facebook-on vagy Instagramon tartjuk a kapcsolatot,de a telefonszámát nem tudom (Facebook-on hívjuk egymást).

Így késett a buszom fél órát és ott várt rám,de mobil netem elfogyott időközben a számát pedig nem tudom. Mire odaértem,Óz már sehol sem volt.

Most már nem akar velem ezután találkozni.

Írtam neki hogy miért késtem de hajthatatlan.


Helyre tudom valahogy ezt hozni?


2022. máj. 1. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha hagyod...aki ennyi miatt nem akar többet látni az nem is éri meg szerintem.
2022. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki ennyire nem hajlandó elfogadni, hogy nem szándékosan csesztél ki vele, szerintem inkább hagyd és keress egy normálisabb, megértőbb lányt.
2022. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,pedig ott voltam. Nem viccből utaztam oda vissza 2orat. Ráadásul potyára
2022. máj. 1. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt hitte kamuzol! Nem volt wifi valahol, ahonnan tudtál volna írni?? Miért nem adott számot, ha találkozni akartatok? Hagyd a fenébe szerintem!
2022. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most találkoztatok volna először? Szerintem ő vert át téged. Nem is az akinek kiadja magát, így kifejezetten jól jött hogy késtél és erre fogva kiverhette a balhét.

Így jártál jobban.

2022. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos benne van a pakliban, hogy busz/vonat tud késni és nyilván erről nem te tehetsz.

Nem is értem miért sértődött be ezen.

Idővel szerintem rájön, hogy emiatt nem érdemes besértődnie.

2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk párszor. Wifi nem volt a közelben,de ahogy tudtam írtam neki.

El is hívtam egy következő találkozóra és írtam neki hogy emiatt nem szeretném ha megszakad a kapcsolatunk,de mondta hogy már nem szeretné.

2022. máj. 1. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Ja, így már érthető. Még ezek után is te pitizel neki hogy találkozzatok.

Te voltál a balekja akit talonban tart, de elvesztetted a szemében az értékedet azzal hogy lementél pincsibe, így már nem kellesz.

2022. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy az is lehet még, hogy már gondolkozott azon hogy nem akar veled mégse talizni és kellett neki egy ürügy és megvolt, hogy késtél (persze nem szándékosan) de valahogy beakarta magyarázni gondolom.
2022. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyenért megsértődik, azzal ne törődj.


Figyelj, nekem olyan volt, hogy valakivel 8:30-ra beszéltünk meg egy találkozót és 9-kor ébredtem fel, úgy elaludtam véletlenül.


Neki nem volt mobilja, úgyhogy nem tudtam felhívni sem.


Este bement MSN-re, akkor bocsánatot kértem és leírtam, mi történt.


Nem sértődött meg, de azt megjegyezte, hogy ott amíg várt rosszul esett neki, hogy nem mentem.

2022. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!