Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi ideje van még hátra?

Mennyi ideje van még hátra?

Figyelt kérdés

Először is, elnézést a kérdés megfogalmazása miatt, nem tudtam szebben, kicsit kifejtem, hogy miért kérdezem.

Van egy nagyon jó barátom, vagyis inkább volt nagyon jó barátom, aki nagyon lecsúszott az utóbbi időben.

14 éves kora óta drogozik, de nyár óta fajult el a helyzet nagyon, akkor konkrétan alig láttam józanul, ha az is volt, akkor meg azon kattogott, hogy honnan szerezzen valami cuccot.

Sokszor mondta nekem, hogy le szeretne állni, egyszer tényleg komolyan is gondolta, belátta, hogy nem jó amit csinál, de vissza esett.

Mostanában nem beszélek vele, nagyon senkivel sem beszél, én voltam körülbelül az utolsó ember aki még szóba állt vele, mert alapjárat egy nagyon jó ember.

Nem rég hallottam hogy most rúgták ki az iskolából.

Mennyi ideje van még hatra ha így folytatja?

Rengetegen próbáltunk neki segíteni, de nem ment, egy idő után meg mindenkinek elege lett belőle körülötte.

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen.


2022. máj. 1. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
60-70 év
2022. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
50+
2022. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Az életből mennyi ideje van még hátra, vagy ebből az életmódból?! Melyikre gondolsz konkrétan kérdező?!
2022. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen anyagon van rajta?
2022. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves és milyen cuccot használ?


És fontos lenne a szociális háttér? Szülők, csalad, hol él (tanya vagy egy penthouse)

2022. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy lehet, ha ő is akarja, és akkor sem az a szimpla megoldás, hogy ti okoskodtok neki, hanem kell elvonóra kell mennie, ki kell szakadni a drogos társaságból, és új építő társaság kell. Kellenek barátokon túl olyan dolgok, amik célt, és sikerélményt ingert adnak, amiért érdemes élni.

Ezt anyuci okoskodása, aki elképzelni se tudja, hogy min megy keresztül nem tudja megadni, meggyőzni most.

2022. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!