Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan békülhetek régi Hölgy...

Htommi003 kérdése:

Hogyan békülhetek régi Hölgy Baráttal?

Figyelt kérdés

Régebben egy hölgy baráttal, (fiú vagyok) aki most már felnőtt nő elég jóban voltunk. Csak baráti viszony. Pár éve megszakadt a kapcsolat, de semmi veszekedés, csak egyik napról a másikra. Én próbáltam keresni de nem értem el. Aztán mostanában próbáltam vele felvenni a kapcsolatot. Barátkozni ahogyan régen, de nagyon elutasító volt.

Nekem mindig is ő volt az a barátom akiben 100 % ig meg lehetett bízni és mindíg segített. Szeretnék vele újra barátságban, jóban lenni, mit tegyek? Indokot sem ír. Miért ilyenek a lányok, hogy nem indokolnak, és nem hajlandóak valamit megbeszélni. Már én is elmúltam 30, így nem vagyok egy gyerek, ahogyan ő sem az. Mégis elzárkózik mindentől.

Mit tehetnék, hogy legalább megbeszéljük.



2022. máj. 2. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon féltékeny párja van?!


Másra nem tudok gondolni elsőre.

2022. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem érzel iránta többet?

Szerintem engedd el…már elmúltál 30, rettenetesen silány szociális életed lehet, ha utána sóvárogsz még mindig. Ilyenkor az ember ezerrel dolgozik, karriert épít, van körülötte néhány AZONOS NEMŰ barát és ennyi.

Fogadd el, hogy az életnek egy új szakasza köszönt be, ahol neki már nincs helye.

2022. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Régen is volt pasija. Mégse volt akadálya a barátságnak. Azt hogy melyik mennyire féltékeny természetesen nem tudom. De ez elég általános, hogy egy lány nem vesz tudomást valamiről, nem beszéli meg a dolgokat.

Miért jobb az úgy? És ez kortól független.

2022. máj. 2. 20:35
 4/16 anonim ***** válasza:

#1 Mindenki féltékeny lenne, ha megjelenne a semmiből egy régi ellenkező nemű “barát”. Hiszen mi a téma, mit keres most hirtelen?


Aki nem lenne féltékeny, az nem szereti a párját.

2022. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnállak kérdező! Nagyon szar életed lehet minden szempontból! Gondolom barátnőd sem volt soha! Gondoltad hátha ő egyszer beadja a derekát, de soha semmi nem akart összejönni vele kapcsolatban
2022. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bele vagy zugva, engedd el. Ez semmi tobbrol nem szol a reszedrol
2022. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy 30 elmúltál, de borzalmasan tini szintű gondolkodásod van még mindig.
2022. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal,hogy te nem fiú vagy, hanem már férfi

Bocsi, ha ezt tőlem kellett megtudnod

2022. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy Férfi - Nő közt miért ne lehetne barátság. Más női "haver" is van, de ő csak haver, és nem egy barát. elhülyéskedni jó, de komoly dolgokról beszélni nem igazán. Nem bízom bennük.


Miért is van tini gondolkodás módom? Fejtsd már ki légy szíves bővebben.

2022. máj. 2. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
A korosztályodban miért nem találsz ? Szerintem anyakomplexusod van.
2022. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!